Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Hot_Soup: Mój ulubiony drut, to Fused Clapton 30ga*3+38ga. 3 rdzenie ma, a jest dość cienki, można na mniejszej mocy palić, dzięki czemu bateria dłużej wytrzymuje. Ale aktualnie nigdzie go nie można dostać, ogólnie jakoś problem z drutami jest.
A przy dwurdzeniowych jakoś często mi się rozjeżdża ten zewnętrzny drut oplatający przy tworzeniu grzałki, a przy trzyrdzeniowych nie mam takiego problemu. Moim zdaniem trzyrdzeniowe lepiej oddają też smak, niż dwurdzeniowe.
  • 0
@stivenus: Z grzałkami też widzę jest jakiś problem, u mnie np w lokalnych vapeshopach albo jest cloud factory albo nie ma w ogóle i nie wiedzą o co kaman xD Drutów widzę że też za dużo nie ma, a coś kupnych grzałek możesz polecić? Myślę jeszcze co w sumie będzie lepsze do boro czy 2.5mm czy 3mm.
@Hot_Soup: Ogólnie z gotowych grzałek, to też znam tylko fused claptony. Kiedyś jak zaczynałem, to coś tak kupowałem różnego, no ale te claptony mi najbardziej pasowały i przy nich pozostałem. Jedynie, nawet mam jeszcze parę sztuk, zdarzyło mi się je kupić kilka razy, alpha braid z vandy vape. One też fajny smak dają i nie trzeba dużej mocy.
Wydaje mi się, że gotowe grzałki, to chyba wszystkie są standardowo na 3
@Hot_Soup: jakiekolwiek grzałki z ni80 28*2/38, 2,5 mm i 4/5 zwojów, ja aktualnie robię z drutu od fumytech. Używam aktualnie z pinem 3 mm, przy dobrym ułożeniu bawełny można uzyskać bardzo dobry smak.