Wpis z mikrobloga

@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: to jest wkrętarka, a nie wiertarka. Ona służy do wkręcania, a nie wiercenia. Są wiertarko - wkrętarki , ale w małym budżecie są raczej nieprzydatne - za mało poręczne do wkręcania i za słabe do wiercenia. Do wiercenia kup najtańszą wiertarkę na 230V lub dołóż i kup coś (nawet używanego) na wiertła typu SDS - masz wtedy mocny udar, więc wywiercisz nawet w betonie.
  • Odpowiedz
@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: mogę polecić to:
https://www.castorama.pl/mlotowiertarka-macallister-sds-plus-1250-w/5036581089917_CAPL.prd

używam od kilku lat, wiercę w wielkiej płycie, mniejsze firmy budowlane czy montujące meble tego używają,
możesz potem sobie dokupić dodatkowe wiertła czy dłuta i płytki w łazience skuć,
dwa mieszkania tym wyremontowałem, koledze poleciłem to cały taras tym zdemontował, też zadowolony

wkrętarkę też sobie kup ale tak jak wyżej ktoś napisał, ona jest do wkręcania, wywiercisz tym ale w drewnie czy miękkiej ścianie, do cegłówki
  • Odpowiedz
Zamiast parkside z gówna i plastiku kup coś porządnego na kablu. Wyjdzie podobnie a nie padnie zaraz po okresie gwarancji. Jakaś makita albo coś. Piszesz że masz cegłę, więc udarowa wystarczy.
  • Odpowiedz
Wyjdzie podobnie a nie padnie zaraz po okresie gwarancji.


@UmCykCyk: Mam pierwszą generację tego cuda i jeszcze pracuje, chociaż już ma luzy ale swoje przeżyła ¯\(ツ)/¯ Tylko nie mogę do tego aku dokupić, bo z tymi nowszymi nie jest kompatybilna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: Jak ma być raz na rok to się nie opłaca kupować. Popytaj znajomych kto ma pożyczyć odpowiedni sprzęt na jeden dzień i tyle. Jak koniecznie chcesz kupić TYLKO jedno narzędzie to na kablu. Jak potrzebujesz kilku elektro narzędzi (np mobinle oświetlenie, kompresor do kół czy cokolwiek) a wiertarka ma być jednym z narzędzi to warto iść w system akumulatorowy bo wygoda nieporównywalna.
  • Odpowiedz