Wpis z mikrobloga

Nie wiem, może to moja bańka informacyjna i tak mnie algorytmy sprofilowały, ale... wczoraj wchodzę na wypok, a tam info, że Hołownia zapowiada wdeptanie Putina w ziemię. Wchodzę na jutub, a tam w polecanych filmach kilka anglojęzycznych z tytułami w stylu "Poland - new superpower", "Why Poland want to fight Russia" itp.. W filmikach mierzenie potencjału Polski po deklarowanych zamówieniach. Czas się ubierać (w strój furry)?

#wojna #ukraina #rosja
  • 4
@the_good_guy: Bańka, ale od dwóch lat tak wygląda narracja na temat Polski na Zachodzie. Jakiś polski urząd musi niezłe fikoły robić w mediach, żeby John nie wahał się zainwestować w jakieś fundusze działające w Polsce, bo Ruscy na granicy.

Za czasów Platformy (tych poprzednich) w zachodnich telewizjach do posrania leciała reklama "co powiesz swoim dzieciom, gdy zapytają się, dlaczego nie inwestowałeś w Polsce wschodniej?" Zdaje się, że to jest dalszy ciąg
"co powiesz swoim dzieciom, gdy zapytają się, dlaczego nie inwestowałeś w Polsce wschodniej?"


@jl23: O panie ale mi przypomniałeś kampanię, aż sobie muszę poszukać sprawozdania finansowego kto to robił.

Swoją drogą, w tym temacie to i tak najlepsze były na początku Wojny reklamy Lockheeda czy Raytheona na dworcach w PL miastach, że bronią polskiego nieba a jak trzeba będzie to będą bronić bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)