Wpis z mikrobloga

Przykład Czarnka pokazuje jak propaganda mediów 3RP z inteligentnego, błyskotliwego i wyluzowanego gościa potrafi zrobic idiote, nieudacznika i chama. A lemingi/fajnopolaki/wykopki temu przyklaskują i chodzą na marsze w obronie TVN na każde zawołanie Tuska. Słuchając tego medialnego ścieku można pomyśleć że Czarnek jest maturzystą, a Kotłownia profesorem, a nie na odwrót

#kanalzero #sejm #bekazpisu #bekazpo #czarnek #polityka
BoroPrimorac - Przykład Czarnka pokazuje jak propaganda mediów 3RP z inteligentnego, ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: Zaslepienie strona PO i Donaldem Tuskiem dotknelo mnie kiedys osobiscie, wiec calkowicie masz racje. Ale to mi troche zajelo, zeby sie troche rozejrzec, wiec pewnie tutaj tak duzo plusow leci na zdania przeciwne twojemu. Trudno, trzymaj sie!
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: Włącz sobie pierwszą lepszą komisję z jego udziałem i wyrób o nim zdanie na podstawie jego wypowiedzi, bez innych mediów. Sam się pokazuje jako idiota, nieudacznik i cham jak to określiłeś. Nie potrzeba do tego żadnych manipulacji.
  • Odpowiedz
można pomyśleć że Czarnek jest maturzystą, a Kotłownia profesorem, a nie na odwrót


@BoroPrimorac: Przykład tego gościa pokazuje jak niewiele warte są w Polsce stopnie naukowe i jak mało elitarny to jest kierunek rozwoju.
  • Odpowiedz
Czarnek jest maturzystą, a Kotłownia profesorem, a nie na odwrót


@BoroPrimorac: to raczej problem tego ulanego buca, że nie potrafi odpowiedzieć na pytania drugiej strony bez napinania się, unoszenia i argumentów ad personam. Pisanie, że Hołownia to maturzysta to właśnie ten ściek jaki uprawiasz w zgodzie z trendem pisowskim. Gość napisał kilka książek, jest obyty i oczytany. Do tego jego elokwencja pozwala mu na prowadzenie różnych spotkań dlatego tak dobrze
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: o no nie wiem, opie, no nie wiem, może i tak być, że masz rację. wszak wszystkie wypowiedzi czarnka tvn puszczał wyrwane z kontekstu, a kto wie, czy nie zmanipulowane przez sztuczno intelegencje. taaak, czuję się przekonanana.

  • Odpowiedz
@missioncritical: Tak prawdę mówiąc nie widzę różnicy między tego typu tworami a niektórymi uniwerkami, gdzie poziom odpału jest jeszcze lepszy :D To są tacy sami magicy jak dla mnie. Różnią się jedynie ideologią :)
  • Odpowiedz
Ech kolejny chłopek roztropek, obrońca pisowskiej dyktatury na czarną listę... Ted Bundy też ponoć był błyskotliwym, wyluzowanym gościem, zawsze uśmiechnięty i dzień dobry mówił... Skąd wy się wszyscy bierzecie? Wykluwacie się z jakiegoś zbutwiałego kaczego jaja, żeby zatruwać normalnym ludziom życie swoimi "mądrościami"?


@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: I nawet z Teda Bundy'ego nikt nie robił idioty. Był mordercą. Nie idiotą.
  • Odpowiedz