Wpis z mikrobloga

Jak tam zycie w #barnsley #emigracja ? Wzięło mnie na wspominki sprzed dobrych paru lat i ciekaw jestem czy jakieś mirasy się tam jeszcze ostały? Jak sobie radzicie? Cały czas 3/4 Polaków robi w Asosie, Symphony albo Freshpacku czy się coś zmieniło? :D
  • 33
  • Odpowiedz
@shelby0153: sporo jest ale już dawno nie mirkują, utrzymuje kontakt z około 10, resztę spotykam czasem w sklepie, część odzywa się od czasu do czasu na necie - sporo ludzi się rozjechało zarówno po kraju jak i wróciło do Polski, ale to też kwestia brexitu itp.

Ogólnie zakładany plan się sprawdził, sprowadziłem tutaj sporawo fajnych ludzi i nie jest tu tak samotno, jest z kim pośmieszkować ( ͡°( ͡
  • Odpowiedz
zagrzybiałego pokoju ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Albacete: żadnego grzyba nie ma i nie było! Grzyba wymyśliliście Wy mireczki! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
tak zwany burdel na kółkach - w pewnym momencie śmieci i gratów było tyle, że sąsiedzi (angole) musieli przechodzić przez nasz ogródek żeby się wydostać XD Jaki mieli ból dupska, gdy landlordka postawila nowy plot i sie skonczyly wycieczki xD
shelby0153 - tak zwany burdel na kółkach - w pewnym momencie śmieci i gratów było tyl...

źródło: NYLN6151

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
Z tego co czytałem w #!$%@? już zamkneli to lotnisko pod Doncaster - jakie byly powody? Mniejszy ruch? W zasadzie z tego co pamietam ono sie glownie utrzymywało z lotów do Polski, Rumunii i czarterów
shelby0153 - Z tego co czytałem w #!$%@? już zamkneli to lotnisko pod Doncaster - jak...

źródło: IMG_0271

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
jeśli chodzi o ścieżki rowerowe to bardzo fajnie było to ogarniete, żeby nie marnować terenu, tam gdzie szły kiedyś tory kolejowe powstawiali sciezki, dzięki temu samo planowanie tras im odchodzilo, bardzo lubiłem tam jeździć, szczególnie szlakiem gdzieś za Bolton upon Dearne z tego co pamietam, fajne tereny nad wodą.
shelby0153 - jeśli chodzi o ścieżki rowerowe to bardzo fajnie było to ogarniete, żeby...

źródło: IMG_8640

Pobierz
  • Odpowiedz