Wpis z mikrobloga

Witam

Powiem szczerze, że jestem ciekawy, czy ktoś z was byłby w stanie przeczytać kilka moich słów o "Tekken 8"?

Pytam, ponieważ przesłuchałem wielu recenzentów, którzy uważają, iż fabuła to pierdzielone dno, którego Capcom nawet nie powinien tworzyć.
Jako główny argument, wielu recenzentów bierze to, iż bohaterzy gadają w języku swoich krajów, a jednak się rozumieją, a do tego, to wszystko jest tak absurdalnie i nierealistyczne, że aż gówniane,

Powiem szczerze, że mam problemy z tą grą, bo mi się co jakiś czas "wyrzucza", to jednak jestem na 9 odcinków i nadal uważam, że jest to coś zajebistego.
Dlatego chciałbym to skończyć i napisać kilka słów o fabule, mimo iż nie znam się na grach, to jednak w 100% rozumiem tę fabułę.

Chcecie o tym poczytać?

PS Chce skupić się tylko na fabule, ponieważ w ogóle nie jestem fanem bijatyk, a do tego nie mam umiejętności, by oceniać gry.

Pozdrawia Janusz - #filmowyjanusz

#tekken #gry
hacerking - Witam 

Powiem szczerze, że jestem ciekawy, czy ktoś z was byłby w stanie...

źródło: GDIQjqdXoAA-X0B

Pobierz
  • 18
  • 0
@OldBull: Też nienawidzę ich polityki, bo jestem prawie całkowicie głuchy, więc ogrywam tylko gry/filmy/seriale, które posiadają polskie napisy i zauroczyłem się w fabule "Tekken 8" ( ͡º ͜ʖ͡º)
@hacerking: nie rozumiem jak ktoś mógłby się przyczepić do fabuły Tekkena8, skoro każda poprzednia część od jedynki była taka sama pod tym względem - absurdale wydarzenia okraszone alternatywnymi śmiesznymi scenkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@kipowrot: No dobra, więc można powiedzieć, że znasz ten świat i rozumiesz 8. Niestety koleś z CD-Action, który niby jest z serią od początku, uważa że jest absurdalna i głupia, przez co się wkurzyłem i postanowiłem o tym napisać, mimo iż ja głównie się skupiam na mało znanych filmach/serialach, bo na grach nie znam się w ogóle.
@hacerking: ja tam specjalnej różnicy nie widzę, jedynie 4ka odbiegała klimatem była bardziej mroczna, a ryciny zastępujące fabułę były nawet można powiedzieć depresyjne gdy się je oglądało z tym podkładem muzycznym...
  • 0
@kipowrot: Ja się zatrzymałem na 4, ale znani recenzenci mnie tak #!$%@? swoją głupotą, że aż postanowiłem "wypożyczyć" 8, aby samemu się przekonać, że pierdzielą głupoty.
@hacerking: fabuła tam to wielkie XD i nie ma sensu się nad nią rozwodzić, zaliczyć i zapomnieć, mówię to ja osoba która nie grała wcześniej w bijatyki a ostatni raz w tekkena z 20 lat temu na ps2
@hacerking: Ja to bym chciał przeczytać historię Tekken od pierwszej części ;) Bo wiem, że nigdy ich nie przejdę. Dobrze byłoby też zebrać do kupy MK i Street Fighter, ale ze SF to chyba niemożliwe ;)
  • 0
@Altar Pozostaje ci obejrzeć filmy Arhona, ponieważ z tego co kojarzę, to zrobił film o wszystkich częściach "Mortal Kombat".

PS Ja jedynie byłbym w stanie napisać o wszystkich częściach "BioShock", o dwóch częściach "Borderlands" oraz o "Wiedźminie 3", bo z powodu buga, musiałem przez całą grę zapierdzielac z buta, co okazało się mega odświeżające i tego warte ʕʔ
@hacerking: 8 zachowala ducha Tekkena. Ta gra zawsze byla w takim rozkroku z jednej strony goofy scenki postaci z drugiej mroczny klimat demonow i calego klanu mishima.
Za to kocham ta serie. Nie udaje czegos czym nie jest. Caly lore zawsze byl traktowany troche po macoszemu i z przymruzeniem oka.

Sam tryb fabularny jest ok. Nie jest to relwelacja moim zdaniem, MK bardziej mi sie podobalo. W porownaniu do 7 duzy
@hacerking: Na pewno oglądałem ten cykl u Archona. Ale chyba sporo się już pozmieniało i chyba zresetowali uniwersum. Najbardziej lubiłem, jak to opisywali w Kompendium Wiedzy. Może kojarzysz, takie książki wydawane przez Secret Service. Ale wtedy to się kończyło na MK3.