Wpis z mikrobloga

@radziuxd:
Jaki typ przesyłki, bo listy mają uproszczone śledzenie (będzie tylko nadanie, a następnie dopiero przekazanie do doręczenia)

A co do terminu, to minęło dopiero 4 dni robocze (nadanie po 15:00, a weekend się nie wlicza). Jak nie dotrze do piątku, to wtedy zacznij się martwić (pod warunkiem, że to list).
  • 0
@pcela: Mini przesyłka Allegro. Zerknąłem jak szła poprzednia z grudnia (dopiero drugi raz korzystam z tego typu wysyłki) i chyba masz rację, wtedy 11. grudnia nadana, 19. grudnia doszła, zero info po drodze.
To by znaczyło, że będzie jutro. Imo długo, myślałem, że wtedy przed świętami był kocioł, ale widzę, że tydzień+ to norma. Allegro podawało, że będzie w piątek, niech dodadzą sobie 2 dni robocze do swoich "prognoz".
@radziuxd
Mini przesyłka to formalnie przesyłka firmowa. Ogólnie to ma być tanio i to bardzo tanio, a nie szybko (od szybkich przesyłek jest Pocztex).
  • 0
@pcela: Poniedziałek-piątek to już byłoby wystarczająco wolno, ale poniedziałek-następny wtorek to jest przesada. Ja rozumiem, że 4zł kosztuje, ale przy cenie 9 zł za paczkomaty to nawet tych 4zł nie jest warta. Ot nauka na przyszłość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@radziuxd
Jakby usługa za 4 zł działała tak samo jak ta za 15 zł, to nikt nie korzystał by z tej droższej.
A Mini przesyłka allegro to usługa dla tych, którym zależy tylko na cenie.
@pcela: Doszła do ciebie ostatecznie ta przesyłka? Mam aktualnie taki sam problem, już parę dni status się nie zmienia (,) Kiedyś te przesyłki mi przychodziły nawet na drugi dzień od nadania przed 15 godziną, teraz znowu burdel z tą pocztą.