Wpis z mikrobloga

#apple siema, prośba o podpowiedź jaki #ipad wybrać dla dzieci i różowej - czy ipad 9 gen 64 gb wystarczy? czy brać większą pojemność, a może 10th gen?

Tablet potrzebny do oglądania w trasie netflixa, yt (czyli filmy będą ściągane), ogarniania zdjęć, minecrafta i pewnie jakiś działań edukacyjnych ;)

Prośba o podpowiedź bo nie wiem czy jest sens dopłacać 800 cebulionów za 256 gb.
  • 6
  • Odpowiedz
@Xarath: no jak bedziesz trzymal foty w chmurze i na ipadzie tylko je ogladal/edytowal, to imho 64gb wystarczy, ile mozna miec filmow yt/netflix na offline ;) chyba, ze dzieciaki beda chcialy miec pierdyliard gierek na raz poinstalowanych plus jakis inny soft żony czy Twoj, to juz bedzie problem.
  • Odpowiedz
@Xarath: Ja bym szedł już w 10. generację. Ipada kupuje się na lata, a ten już jest w "nowocześniejszym" designie i rysik 2 gen do niego pasuje w razie czego.

Tak jak pasta pisze mam nadzieję, że masz iClouda. Wtedy w iPadzie pamięć nie robi jakiejś różnicy. Jeżeli będziecie działać w terenie to rozważyłbym wersję z SIM-em, bo jest dużo wygodniej niż udostepnianie neta.
  • Odpowiedz
@Xarath: czekaj z zakupem, wieść niesie, że jeszcze w marcu mają być nowe. Jeśli tak, to albo będziesz w stanie kupić taniej starszy produkt, albo mieć nowszy i szybszy.
  • Odpowiedz