Wpis z mikrobloga

Zamiast #tvpis mamy #tvpo , które jest taką samą szczujnią jak poprzednicy ("debata" o CPK, kłamstwa sondażowe bez przeprosin ani wyjaśnień) i dodatkowo nawet przy #eurowizja zachowuje się nawet gorzej niż poprzednicy. HA TFU na #tusk i jego zmiany. Było gówno, a jest jeszcze większe gówno.
  • 14
  • Odpowiedz
które jest taką samą szczujnią


@ShinpuTokubetsu

Było gówno, a jest jeszcze większe gówno.


@ShinpuTokubetsu:

Lata szczucia, kłamstwa, manipulacji, propaganda tak sroga , że nawet gobels bije brawo w piekle. Po drugiej stronie źle zrobili coś w konkursie disco polo co świadczy o jeszcze gorszym #!$%@?. Tak.
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: ja wiem, że materiały z TVP Info zniknęły, ale zachowały się fragmenty i ludzie pamiętają. Taki symetryzm się nie uda. Dopóki TVP nie obierze sobie za cel szczucia konkretnej grupy społecznej i nie będzie straszyć paskami grozy, to nawet nie zbliży się poziomem do tvpis.
  • Odpowiedz
@Raa_V: Eurowizja to wisienka na torcie. Mam głównie na myśli "debatę" o CPK, czy kłamstwa sondażowe bez przeprosin ani wyjaśnień, gdzie sondaż "która wg Pana/Pani partia wygra wybory" przedstawiono jako sondaż poparcia. Wierutne kłamstwo wytknięte, dodajmy, przez ich koalicjantów. A to przecież ledwo kilka tygodni "nowej" starej jakości. Ech. Wstyd. Dlatego nie głosowałem na starego dziada #tusk.
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: poczekamy 4 lata. Będzie mocniej. W 2015 tvpis dopiero raczkowało a rozkręciło się na maxa 5 lat później. Wykopki jak zwykle będą zmieniać zdanie ale stare wpisy zostaną.
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: poczekamy na kredyt 0% i jak mieszkania cenowo im odjadą XD zacznie się pierwsze szczekanie. Potem odmrożenie cen prądu i wzrost inflacji przez co stopy procentowo dalej będą wysoko a czym samym raty kredytów już bez wakacyjek. Sama walka z pisem się nawet najbardziej zatwardziałym wyborcom znudzi
  • Odpowiedz
i dalej nawet nie czytałem. nie pozdrawiam.


@smutny_przerebel: Bo jesteś jak członek sekty, do którego nie docierają żadne argumenty.Zero, jakiejkolwiek refleksji. Żyj dalej w swojej bańce informacyjnej.
Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz