Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy jaką pomocą i ile nas to kosztuje, czym my was obdarzamy. Właśnie na ten moment płyną miliardy złotych dla uchodźców z Ukrainy. Ciekawe czy ta pomoc płynie dla osób z terytoriów objętych działaniami wojennymi ;)
Nie wstawiaj zdjęcia tylko bardzo proszę mnie zacytuj :)
  • Odpowiedz
@Arriva: No i co z tego ze kosztuje?
Wojna z rosja bedzie kosztowac 50 razy tyle, stac moze Polske co? xD
Guwno to kogo obchodzi, ze to kogokolwiek kosztuje, ruskim napewno nie obchodzi, bo wala w kruchy mur ukrainski ktory rozwali sie nam na mordy i wtedy sie obudzimy w guwnie i chlewie.
Co niby jaki wybor mamy co? Magicznie sprawimy, ze putin odpusci i bedzie naszym kolegom? ze nie beda
  • Odpowiedz
Tak tak, wyobraz sobie ze ukraincy maja totalnie w dupie ta polska pomoc w 2022, mamy 2024, i co im z tego? Bomby im na leb nie spadna bo jakis husarz wielgi mazowiecki pomogl uchodzom 2 lata temu?

Wieeeelga booolzga pomogla 2 lata temu, uraaa husaria polacy!

Nadal walcza z najwieksza armia europy, nadal ich tam morduja, pozdro


@BayzedMan: jak ty śmiesz tak pisać? ludzie przyjęli pod swoje dachy obcych ludzi,
  • Odpowiedz
@Arriva: co mnie obchodzi co @BayzedMan powiedział.

Po 1. To Polak
Po 2. Nawet jakby to był #!$%@? Ukrainiec to opinie jednego nie świadczą o całym narodzie. To tak jakbym powiedział, ze Polacy to proruskie kmioty patrząc na Ciebie i rolników XD
  • Odpowiedz
@malinq: A właśnie, że dają wgląd w to jak mogą na nas patrzeć przeciętni obywatele. A ty co? Adwokat diabła?
Jak śmie w ogóle mówić, że Polska pomoc jest nic nie znaczącą.
Mówi to chłopak co ma chińska bajkę na awatarze, a jak by przyszło co do czego to byś z domu nie wyszedł jak by trzeba było bronic ojczyzny. Mów tak dalej a ojczyzny nie będzie bronić komu :)

A
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert

Ten człowiek też łapie niezłe odklejki. Kiedyś Malinq opublikował listę "rosyjskich agentów", na której znalazła się moja skromna osoba i jeszcze kilkunastu innych randomow xD

Następnie zaczal wyzywać nas w komentarzach gieroj był taki, że kiedy mu wkoncu obraźliwie odpisałem to zgłosił post administracji xD

Tam ogólnie to dobre odklejki lecą xd
  • Odpowiedz
@BayzedMan:" Myslisz ze jestem glupi jakis iwan? Kto dzisiaj discorda nie uzywa niby? xD"

Jesteś błaznem, nikt normalny nie będzie zakładał jakiegoś discorda bo tak chcesz
  • Odpowiedz
@Arriva jak widzę co piszesz i pomysle ze miałbym walczyć za takich gamoni to od razu wolałbym sobie strzelić w łeb.

Btw. Adwokat diabła? Czy ja gdzieś napisałem ze Bayzed robi dobrze? To wy klasyfikujecie cały naród przez pryzmat jednostek. Kolektywizm to tok myślenia komuchów do których mentalnie masz bardzo blisko ptysiu
  • Odpowiedz
@NoweWytyczne listę rosyjskich agentów? W sensie zawołałem 5 osob które plasowały jakiś propagandowy post? No faktycznie. Wykopowa lista śmierci. Że Ci nie wstyd XD

A regulamin jakbyś przeczytał to byś wiedział za co są kasowane komentarze. Ale tego Ci oficer prowadzący (żartuje, takie dzbany opierają się na filmikach z mentzenem) nie przekazał XD
  • Odpowiedz
@malinq hahahahahaha gamoni, bo co, bo nie dam sobie pluć w twarz? Sam zacząłeś, powinieneś mnie przeprosić :)

@ButtHurtAlert Dokładnie. Nawet nie będę tego komentował i się w to zagłębiał. Chłop przyznał, że kraju bronił nie będzie, dla mnie to wszystko w temacie.
  • Odpowiedz
@NoweWytyczne: A ja już skończyłem z nim rozmowę. Do póki mnie nie przeprosi to nie mamy o czym gadać. Jak chłop piszę żeby nie oceniać na podstawie jednej osoby po czym dodaje, że jak patrzy na mnie to zamiast bronić ojczyzny od razu strzeli sobie w łeb... o czym tu gadać?
  • Odpowiedz
Tak, ale mam tak wtedy kiedy mam racje.

chiny maja wiekszy potencjal by zakonczyc wojne niz redneckSA, rozmowy ukrainy z chinami nieprzypadkowe. Pokoj na chinskich warunkach moze sie wydarzyc szybciej niz sie spodziewamy, ruscy nie sprzeciwia sie chinom od ktorych maja wiekszosc pomocy

amerykanie ida w szambo jako hagemon jezeli chiny dadza rade zakonczyc wojne, polska tymczasem bedzie w glebokiej dupie.


@BayzedMan: odpocznij trochę od internetu, bo popadasz w paranoję kolego.
EmDeCe - >Tak, ale mam tak wtedy kiedy mam racje.
chiny maja wiekszy potencjal by zak...

źródło: obraz_2024-02-19_161329934

Pobierz
  • Odpowiedz
@Arriva: w momencie jak kolega @malinq zaczal ci tlumaczyc cos w logiczny i spokojny sposob, w dokladnie taki jaki chciales wycisnac od Bayzeda, to nagle obsrales swoje nowe gacie z cottonworda, zaczales lawirować, unikać odpowiedzi, potem jeszcze #!$%@?łeś ad personam, a w konsekwencji poza totalnie zabetonowanymi rusofilami wyszedles na kompletnego idiote bez argumentow ktory nie wie o czym pisze, bazuje na cherry pickingu i zostal zgruzowany w rozmowie najprostszymi srodkami xDD
  • Odpowiedz