Wpis z mikrobloga

@marek2092: to może porównaj, co za sobą ma POTUS (wszystko jedno, kto nim jest) i czym może swoje groźby poprzeć, a co za sobą ma Du*a albo Hołownia. () O stylu grożenia nie wspominając. No, może wkrwiony Trump potrafiłby sięgnąć po tego typu słowa.
  • Odpowiedz
@marek2092: co innego jest sie wygrażać jak jesteś prezydentem najpotężniejszego kraju na świecie gospodarczo i militarnie z bazami wojskowymi na kilku kontynentach, a co innego gdy jesteś marszałkiem w polsce. Wygrażać sie czasem trzeba w polityce, ale równiaż powinno sie znać swoje miejsce w szeregu. Takie słowa gdy Polska nie jest gotowa na konflikt to kretynizm
  • Odpowiedz
@Szinako: bredzisz, nic takiego nie ma prócz nowo kupowanego :P żyjesz iluzją, jak amerykanie się niedawno pytali o to co nam zostało żeby wysłać na ukraine to myślisz że jaką odpowiedź dostali, nie wiem dlaczego nasi tak ochoczo wszystko wysłali
  • Odpowiedz
  • 3
@wshk: o tym mówiłem, tyle razy mówiło się że wojna informacyjna jest i dawanie ruskim takiego wiatru w żagle jest niepotrzebne ale tak to jest jak się bierze klauna z TVN do poważnej funkcji
  • Odpowiedz
  • 2
@callver34: elity w tym kraju nie istnieją rządzą nami idioci bo każdy mądry człowiek wie że sejm to chlew w którym siedzi się żeby odbierać kasę i wypełniać polecenia wodza partii klikać guziki na zamówienie jak małpa
  • Odpowiedz
kandydat na prezydenta i zwierzchnika sił zbrojnych. ja wam ludzie radzę hiszpańskiego się uczcie żeby móc spierodolić za ocean zanim będziemy mieli tu drugiego żeleńskiego u sterów.
  • Odpowiedz
@mial85: Obawiasz się, że ta wypowiedź zdenerwuje Putina? Gdyby tak było to byś jej nie publikował dla poklasku. Skoro Ty i Tobie podobni wrzucają ją dla plusików, to znaczy że jesteście cholernymi atencjuszami. Wyrywacie z przemówienia fragment, który w oderwaniu od reszty brzmi konfrontacyjnie i robicie gównoburzę.
  • Odpowiedz
@Grooveer: Zwykłe #!$%@? pod głupich wyborców, w razie W z cała resztą #!$%@?ą za granice, już w latach 30 mieliśmy podobne nieudolne elity i jak się skończyło to wszyscy wiemy.
  • Odpowiedz
@mial85: @Szinako Beka z was i waszych plusujących, to jest dramat.
Ja jestem pacyfistą i pierwszy zgłoszę się do poboru jeśli trzeba walczyć z ruską dziczą, choć karabinu z przyczyn ideologicznych nie wezmę to bardzo chętnie popracuje na rzecz armii na zapleczu i będę gotował jedzenie albo jeździł ciężarówką. Nie po to moja matka ciężko pracowała na ten kraj a ja byłem kształcony żeby psy ze wschodu nas straszyły i napadały
  • Odpowiedz
  • 5
@wigr: ona do putina prawdopodobnie nawet nie dotrze, ale nie rozumiesz jednej zasadniczej rzeczy, takie wrzuty są wodą na młyn dla propagandy, która chce nas pokazać w oczach świata jako agresywnych i szukających guza, więc takie wypowiedzi trzeba piętnować i pokazywać, że nie tędy droga
  • Odpowiedz