Wpis z mikrobloga

Typowy wykop jest typowy xdddd
Ten łeb, który ma argumentację na poziomie 13latka usunął moje komentarze, m.in ten widoczny, na screenie
Czemu jego wpis jest w gorących? bo trafia do wykopów, którzy również mentalnie zatrzymali się w rozwoju mając 13 lat
Pamiętajcie, jak coś się źle dzieje na Ukrainie, to wina Rosjan których jeszcze nie udało się pozbyć, z Ukrainy xd
#ukraina #4konserwy
huncwot_ - Typowy wykop jest typowy xdddd
Ten łeb, który ma argumentację na poziomie ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-18 o 15.26.54

Pobierz
  • 9
  • 0
@panzerfucker: tak głuptasku, chodzi o kilka jabłek
btw, on #!$%@? że "jeszcze niedawno" korupcja była na porządku dziennym, no jakieś 30 lat temu, gdzie chłopa pewnie na świecie jeszcze nie było xd
i udało się obalić dyktaturę... tzn przegrali wybory i oddali władzę
nie no, co się dziwić że takie wysrane banialuki są w gorących
huncwot_ - @panzerfucker: tak głuptasku, chodzi o kilka jabłek 
btw, on #!$%@? że "je...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-18 o 15.42.51

Pobierz
@huncwot_: Ukraina więcej złego przejeła po ZSRR niż my, była w końcu jedną z republik radzieckich. Dużo więcej rosjan, wpływów, czy to tak trudno sobie wyobrazić że tam proces demokratyzacji zachodził o wiele wolniej i ciężej? Znając rosję wcale nie pomagała. A Ciebie to wciąż dziwi?
  • 0
@panzerfucker: halo, tu ziemia, mamy 2024 i nie ma co usprawiedliwić, tego że Ukraińcy zachowują się tak a nie inaczej, wpływami Rosjan

tam proces demokratyzacji zachodził o wiele wolniej i ciężej

oni nie są w stanie, spełnić podstawowych warunków akcesji do UE... jest wojna gdzie prawie każdy kradnie co popadnie, jak to się mówi "gdzie Krym, gdzie Rzym?"
@huncwot_:

halo, tu ziemia, mamy 2024 i nie ma co usprawiedliwić, tego że Ukraińcy zachowują się tak a nie inaczej, wpływami Rosjan


Ale o czym ty mówisz, o kilku kukurydzach kradzionych przez jakieś dzieci? w Takim razie już dawno powinienem siedzieć w pace, bo to raz jabłko, raz porzeczkę. Zobacz jak ruskie społeczeństwo jest bierne po latach wałkowania propagandy w tv. To jest problem a nie jakaś młodzież przyłapana przy kukurydzy.
  • 0
@panzerfucker: nie chce mi się 100x pisać o tym samym ale to wykop.... ci ludzie mają taką mentalność, że nawet nie wiedzą że robią coś złego, nikt tego nie pilnuje to można to zabrać i najlepiej tam jeszcze nasrać, bo skoro nikt nie broni to tak można...
"Kiedyś jeśli historia da im szansę to wejdą,"
xd biedni Ukraińcy czekające aż los da im szanse
oni mentalnie bardziej należą do Rosji, niż
nie chce mi się 100x pisać o tym samym ale to wykop.... ci ludzie mają taką mentalność, że nawet nie wiedzą że robią coś złego, nikt tego nie pilnuje to można to zabrać i najlepiej tam jeszcze nasrać, bo skoro nikt nie broni to tak można...


@huncwot_: widzę że nic nie zrozumiałeś z mojego wpisu albo nie chcesz zrozumieć. Dzieci i młodzież podkradają wszędzie, czy to rosja czy ameryka poludniowa czy