Wpis z mikrobloga

2 tygodnie temu robilem geometrię w samochodzie (kierownica była lekko przekrecona w lewo by samochód jechal prosto). Zrobiłem geometrie, wróciłem na poprawkę następnego dnia bo coś mi nie grało, niby było ok, ale jednak nie jest. Samochód sam w sobie jedzie prosto jak po sznurku, ale kierownicę mam minimalnie przekręcona w prawo, #!$%@? mnie to strasznie. Od wizyty minęły 2 tyg to nie będę już tam wracał. Ciśnienie ok. Myślę by zamienić opony miejscami. Skopali geometrie czy szukać przyczyny w samochodzie? Może koła na przodzie trzeba wyważyć? (Zmieniałem opony na tyle bo przód jest jeszcze świeży). Wrzucam zdjęcie raportu z geometrii. #!$%@? mnie to nieziemsko bo to drobny detal, który odbiera przyjemność z jazdy

#mechanikasamochodowa
zielony_goblin - 2 tygodnie temu robilem geometrię w samochodzie (kierownica była lek...

źródło: temp_file6848139691249904279

Pobierz
  • 14
@Niszczycielski_Muminek @nagi720317 @Szkodnik1 @ArekMaupa @Zielony34 @dwojkazet @inzynier_robert

Poprzedni mechanik w opór #!$%@? bo inaczej nie napiszę. Pojechałem dziś do innego, założyły sprzęt i jak auto miało nie znosić w lewo jak wartości na prawym nie mieściły się w normie. Kat pochylenia czy coś tam było tak ustawione, z prawe koło zamiast prosto odbijało w lewo i przez to szedł cały samochód w lewo. Nie wiem jak można #!$%@? geometrie (ʘ