Wpis z mikrobloga

Mirki warto zaczynać na RL Tibii? Jeśli tak to jaki serwer lepiej wybrać? Raczej kierować się na nowe serwery, czy postawić np. na Antice? Znajomy mówił, że w tych czasach najlepiej kupić sobie postać 8 lvl ze skilami już. Chodzi mi bardziej o wybór serwera. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#tibia #mmo #rpg
  • 12
@Matijas94: Wszyscy mówią, że najlepiej kupić, ale ja osobiście nie wiem. Ja miałem kilka powrotów takich na miesiąc max i mnie nie wciągało. Polecam stare serwery właśnie takie jak Antica bo masz tam 500 osób mniej więcej. Nowe serwery są jak otsy - parę miesięcy i koniec. Potem 8 osób online (to nie żart). Łączą serwery i otwierają nowe.
@Matijas94: dobrze ci kolega powiedział o kupnie wyskillowanego 8lvla
Antica może byc denerwująca na początku,.bo jest dużo ludzi z małymi lvlkami i zajęte respy
Może popatrz ile ludzie jest online na poszczególnych serwerach i wybierz sobie coś po środku?
@Matijas94: kup 8 lvl ze skillami za grosze, ja żałowałem, że nie posłuchałem kolegi i później musiałem nadrobić skillowamiem. Co do serwera to nie wiem czy chcesz pvp czy nie. Jak bez pvp to polecam Damore, serwer żyje, nie ma dominando, są organizowane bossy dla całego serwera itd