Wpis z mikrobloga

#bogjestpraktyczny #biblia

Teraz we snie (a to nie jest tak, ze to cos tam sie dzieje i tego nie ma) widze taki ciemny tunel i na koncu falujaca powierzchnie - wejscie w inny wymiar, raczej nawet przyszlosc swiata earth realm, jakby widac bylo takie ladne nowoczesne miasto, gliwnie kolory bialy, niebieski i zielony, jakby biale budynki i duzo zieleni i niebo, w taki sloneczny dzien. Falowalo jak falujace lustro / szyba.

Dalej: kolejna faza to jak bardzo dobrze sie czulem we snie, normalnie cala twarz mialem usmiechnieta i pogodna i znowu wysylam fale energii z gwiazdy na czole: gdzies to leci, to mowie: „Boze, blagam zeby moja zona byla zdrowa” - kilka razy to mowie, potem dostaje pare porcji energii na czolo i tu sie to konczy.

W taki sposob, ze wracam jakby tunelem z kregow energii, potem sciany tunelu sa z takich dziwnych jakby siatek-map, ciezko porownac.

Zaraz bedzie 3 post z malym finalem.
  • 2
@Cadfael: Jest jest, razem zyjemy, slub mamy tylko cywilny, ale to tez wazne. Ja wierze w Boga i modlitwy do Niego, jednak wiem, ze wiele ludzi wybiera szatana, moze niech tak bedzie po prostu. Tak czy tak jesli chodzi o dusze otchlani nie moglem tego tak zostawic, stad to kupienie otchalni, ktore zrobilem w mojej nieswiadomosci i to sie pokazalo w pewien sposob w swiadomosci.
Moze pieklo zostawie, nie wiem, ale