Wpis z mikrobloga

#iptv
Co muszę wpisać w liście m3u żeby działało mi epg ? Przykładowo do kanału TVN24. Jak to zapisać i gdzie ? Jaka powinna być nazwa kanału ?
  • 18
  • Odpowiedz
@pokipoki zmieniasz „tyg-id=” na te które powinno być. Dla tvn24 powinno to wyglądać tak: tvg-id=„TVN24.pl”
Jeszcze zależy jakiej aplikacji do iptv używasz
  • Odpowiedz
@pokipoki na pewno wszystko dobrze robisz? Wchodzisz na stronę siptv i dodając listę pod „File” lub „Url” listy masz „epg” i tam wklejasz link z ovh.
Jak nie działa to na stornie siptv wchodzisz w zakładkę „converter” i potem pokazuje się się obok zakładka „epg codes” i tam wpisujesz np. „TVN 24” i to co po prawej stronie jest musisz wpisac w „tvg-id=” w swojej liście (edytując notatnikiem)
  • Odpowiedz
  • 1
@pokipoki nie wiem jak na siptv jest, ale jeśli masz możliwość przypisania epg pod konkretny kanał to to zrób. Tak jest w Tivimate. A co do adresu epg to polecam z epg.ovh np. https://epg.ovh/plar.xml
No i z tej listy pasowało by usunąć to PL: tak by były tylko same nazwy kanałów. Możesz zrobić to np. w notepad ++
  • Odpowiedz
  • 2
@pokipoki wszyscy znajomi którzy używają Smart IPTV mają ten sam problem. Jeden kolega ma tivimate i wszystko u niego chodzi. Ja u siebie na tv jak włączę tivimate czy ss IPTV to EPG działa normalnie. Najgorsze, że mam parę list gdzie używają ją ludzie starsi, a tivimate jest dla nich skomplikowany. Pisałem support do Smart IPTV ale oni nie widzą problemu. Więc nie wiem czy to się jakoś naprawi
  • Odpowiedz