Wpis z mikrobloga

Jak ja kocham zakupy, gdy moja ulubiona kasjerka jest na kasie :D
Zawsze coś razem odwalamy xD
Dziś był teatrzyk, że jestem złodziejem a ona policjantką i ja z głupoty powiedziałem, że zaraz na policje zadzwonię, my się przy kasie wygłupiamy, a za mną kolejka xD

Ale zawsze gdy ona jest na kasie tak się dzieje, bo się bardzo lubimy :D Nawet jak dziś chciałem zapłacić kartą zbliżeniowo, to zablokował mi bank, bo za często płaciłem dziś zbliżeniowo więc musiałem wsadzić kartę i wpisać pin, a ja do niej, ale co teraz, zapomniałem pinu, i nagle klikam zielony przycisk i git XD

Takie zakupy to ja rozumiem a nie jakieś pik pik zapłać i spadaj :P

#penny #zakupy #heheszki
  • 14
a ludzi w kolejce #!$%@? strzela bo zamiast szybkich zakupów to muszą słuchać #!$%@?. Ale w sumie #!$%@? z ludźmi


@vieveble: w sumie nie blokowaliśmy kolejki, bo sam tego nie lubię w czasie jak skanowała moje produkty to się wygłupialiśmy a co do płacenia, to wina banku, że zablokował mi płatność zbliżeniowo i tak nowy żart wyszedł, że muszę wsadzić kartę i wpisać pin xD
jak w sitcomie XD dowód na to że żyjemy w matrixie


@NaczelnyAgnostyk: też tak czasami się czuje XD
Ale jak widzę ją na kasie to zaczynam nowy program pisać w głowie aby znów coś odwalić, ale dziś to ona zaczęła akurat xD więc w locie musiałem coś wymyślać xD
dzięki bogu, że bank zablokował mi płatność zbliżeniowo, bo nowy żart był xD

o matko, a jeżeli naprawdę żyjemy w matrxie? Cały