Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę że Gapa w sumie mógł ogarnąć paszport DzunQ udowodniłby Grażynkom że jest słowny a przecież fakt że mała ma paszport nie oznacza z miejsca że muszą lecieć do PL zwłaszcza teraz jak są w "separacji" z Twarogiem xD no i można by odpalić kolejną zrzutkę na 10k $
#raportzpanstwasrodka
  • 8
  • Odpowiedz
@Meserole ale czas nagli to już polroku od "potrzebuje pieniędzy tak z 8k, bardziej 10k"
"zarabiam ale nie na tyle by odłożyć"

A parę tygodni później
"Ja żadnej zbiórki nie robiłem, ja te py py py py pieniądze zarobię sam i beda" powiedział Gapeusz pocierając nos

1.52s
Chilli_Heatwave - @Meserole ale czas nagli to już polroku od "potrzebuje pieniędzy ta...
  • Odpowiedz
@Meserole ale Dżunku nie jest celem, a wyłącznie walutą. Dla każdego z nas racjonalne jest, że dla dziecka lepszy jest paszport UE niż kraju trzeciego świata. Klapek myśli wyłącznie o sobie, o swoich potrzebach (jak się szybko #!$%@?ć). Jak #!$%@? z Kambo to po co ma za nim jeździć jakiś bachor? Jeszcze się upomni o zachowek po dziadkach. Klapiszon dodatkowo na pewno rozkminia, że dałoby to pewną furtkę dla Tharong jako matki
  • Odpowiedz
@Meserole: ogarniecie paszportu = uznanie ojcostwa. kto wie jaki rezim przyjdzie w kambo i kaze alimenty placic xD. w zyciu. poszła zbiorka nieoficjalna po dramatycznym filmie (paszport polski 10k USD, to pis po 1k sprzedawał w afryce wizy) i temat poubił OFICJALNIE cisze, bo o to sam w filmie apelował, żeby do tematu NIE WRA CAĆ.
  • Odpowiedz