Wpis z mikrobloga

Szukam sklepu gdzie mogłabym kupić muzykę w formacie bezstratnym najlepiej w formacie FLAC. Chciałabym kupić pojedyncze utwory.
Znacie takie sklepy?
Chciałabym żeby dało się to kupić bez kombinowania stosując vpny do innych krajów itp. obejścia.

No i ze zdumieniem stwierdzam, że jest ciężko... Platform streamingowych jest pełno ale jak chce się kupić i mieć offline to szukaj wiatru w polu.
empik music sprzedaje tylko mp3. Zagraniczne sklepy jak sprawdzałam to zazwyczaj miałam informację, że nie mogę kupić bo nie rozprowadzają muzyki w moim kraju...
A nóż widelec komuś udało się przebrnąć przez to bagno i znaleźć taki sklep który ma muzykę w jakości HD do kupienia i można kupić pojedyncze utwory z Polski bez kombinowania.

#muzyka #hd #flac #sklep #sklepyinternetowe
  • 9
@orejpolenatraktore "reklamy" ?! "nord VPN" ?! kurna miras ja używam adblock'a premium i nawet nie wiem co to reklamy. Do tego Revanced jutub i jutub music i zasadniczo nic więcej nie używam, revanced music nie wiem czy nie jest lepszym rozwiązaniem nis Spotify premium - to w temacie muzyki, może pomyśl o takim rozwiązaniu kwestii muzycznej
@keramzyto_beton: to spróbuj pobrać coś z ostatniego linka. Jakiego albumu i linku byś nie wybrał to masz informację, że konieczne jest połaczenie VPN i proponują nordvpn.

No VPN client was found on your system.

Due to the domain blocks, the downloads are only accessible via a VPN.
@orejpolenatraktore: Na Bandcampie niektóre zespoły udostępniają flac, ale tam są głównie niezależne kapele i wydawnictwa.

Szczerze to zainstaluj sobie Soulseek albo Nicotine+ (programy służą do tego samego tylko różnią się wyglądem). Jest to program do wymiany plików - ludzie udostępniają swoje dyski, możesz przeszukiwać ich kolekcje. Nie ma reklam, a sporo rzeczy znajdziesz tylko tam. Jak chcesz płacić a ktoś nie chce Twojej kasy to nie miej żalu piracić.

Zajrzyj na
@orejpolenatraktore: Na soulseeku udostępniasz foldery na swoim dysku, jak nie chcesz to nic nie udostępniasz. Niektórzy użytkownicy wymagają żeby coś udostępniać żeby od nich pobrać ale bez problemu znajdziesz takich co nic nie wymagają. Albo możesz udostępniać pliki którymi masz prawo się dzielić (własna twórczość, muzyka bez licencji itd). Nie słyszałem żeby ktoś miał problemy przez korzystanie z slsk bo to nisza dla audiofilii i kolekcjonerów bootlegów, korzystam od lat a