Wpis z mikrobloga

#toyotabank #oszczedzanie #iko Kiedy wraca 30zł pobierane na IKO? Toyota zabrała mi te 3 dychy które mają normalnie zabierać w przypadku wypłat z konta, z tym że ja nic nie wypłacałem a tylko wpłacałem oszczędności. Nie zwrócili ich od 2 tygodni i myślę czy nie będą tak pobierać co miesiąc bo coś im się pomyli

EDIT: Dobra, doczytałem:
"Opłata pobierana z góry pierwszego dnia miesiąca i zwracana do 10-go dnia roboczego kolejnego miesiąca jeśli
w poprzednim miesiącu nie wykonano transferu lub wypłaty środków pieniężnych z konta w ramach wykonywania usług płatniczych przez Bank powodującego zmniejszenie salda środków pieniężnych Klienta, z wyłączeniem transferów
środków pieniężnych związanych z założeniem lokaty w Banku"

Nie rozumiem tylko jednego.. oddadzą mi to 10 marca, a potem znowu pobiorą? Czyli teoretycznie konto zawsze jest 30zł na minusie "bo możliwe że wykonam jakiś tranfer kiedyśtam"?
  • 3
via Android
  • 0
@konto_do_rozdajo A czy jest jakieś okno kiedy zwrócone jest 30zł a wtedy można wypłacić np. całość i zamknąć konto? Czy wtedy saldo pójdzie na -30? Bo rozumiem że w tej sytuacji otwarcie konta równa się z trzydziesto złotową stratą na start którą trzeba nadrobić oprocentowaniem właśnie?