Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@niegwynebleid: ogólnie nie chce znowu być wyzywany od onuc ale Ukraińcy robią sobie ostro pod górkę dodając filmiki z ruskimi którzy się poddają a następnie spadają na nich granaty. Mnie najbardziej ztigrrowal filmik jak rusek zegnał sie z tym światem robiąc znak krzyża a następnie spadł na niego granat
ogólnie nie chce znowu być wyzywany od onuc ale Ukraińcy robią sobie ostro pod górkę dodając filmiki z ruskimi którzy się poddają a następnie spadają na nich granaty. Mnie najbardziej ztigrrowal filmik jak rusek zegnał sie z tym światem robiąc znak krzyża a następnie spadł na niego granat

@owsikalfred: gdyby to było w pierwszych miesiącach wojny to może i tak, teraz więcej ludzi rozumie, że wojna to gówno, rosjanie nawet poddając
@owsikalfred mnie w ogóle. Przyjechali zabijać i mam mało empatii dla nich. Wieeeelu z nich miało wybór. Okaleczenie i zabicie ich to jedyny sposób by się przed nimi ochronić.
Ale oczywiście też to "nie jest ich wina" bo cały kraj ma wyprany mózg. Ale podobnie nie jest winą bulteriera gdy zagryza dziecko - taka rasa i źle chowana. Ale uśpić trzeba.
Dla mnie najmocniejszym filmem tej wojny jest rusek co próbował samobójstwa
@JoannitaPL: Jeżeli bezpośrednio trafi, to nic nie uratuje, efekty są takie że urywa kończyny, widziałem 2 filmiki, jak ruski dostał w klatkę piersiową, i urwało go w pół, kilku, którym było widać jelita, ogólnie masakra. Tania i skuteczna broń, która niszczy morale do tego stopnia, że jest przynajmniej 10 filmików ( tyle widziałem ) że ruscy będąc rannymi, widzieli drona który wisiał nad nimi, i podkładali sobie granat pod głowę, albo