Wpis z mikrobloga

Jaki starter kupić i jakie kody wklepać na pakiet z dużą ilością GB internetu w Holandii? Są jakieś 50GB w dobrej cenie?

Obecnie w Polsce mam w Play, gdzie za z góry co miesiąc pobierana jest suma z konta mam nielimitowane sms-y, mms-y, rozmowy i dużo GB. Szukam czegoś podobnego. JA muszę tylko pilnować żeby były środki na koncie.

Czy w Holandii to inaczej wyglądają sprawy?

#holandia #emigracja #pytanie
  • 11
@Saddam_Husajn: Holandia jeśli chodzi o mobilny internet to jest 100 lat za wiadomo kim xd. Jest cholernie drogi, mało dostajesz GB itp. Jedynie abonament się opłaca jeśli jesteś osobą, która ogląda masę filmów itp.
Jeśli internet jest Ci jedynie potrzebny do facebooka, raz na jakiś czas youtube to jakieś lyca itp to podziała. Ale jak chcesz twitcha, netflixa no to rip xd
Dawno temu miałem playa w NL i szczerze chyba
@Noggenfogger: Tylko do przeglądania internetu max 2-3h dziennie. Filmów nie oglądam. Co najwyżej przed snem sobie słucham jakiegoś ale na jakości 144p żeby nie marnować niepotrzebnie transferu. Myślę że 20GB miesięcznie wystarczy. Ale spytam się z salonie Play jak to wygląda z pakietami.
@Saddam_Husajn: Jeśli chodzi o Play, to piszą:

Transmisja danych w roamingu w ramach limitu GB, potem 9,20 zł za GB.

Ale

Możemy naliczyć dopłaty wynikające z Polityki uczciwego korzystania (4-miesięczny okres obserwacji).

Naliczymy je jeżeli w trakcie 4 miesięcy numer komórkowy klienta był zalogowany przez większość dni do sieci partnerów roamingowych UE i użycie na tym numerze w roamingu UE było większe niż w Polsce.

Dopłaty wynoszą: 9,20 zł za GB.
@Saddam_Husajn: Jeszcze jest ta lycamobile wcześniej wspomniana.
5 GB - 10 euro,
10 GB - 15 euro,
20 GB - 20 euro,
Nielimitowany internet - 29,99 euro. (Mobiele data Fair usage policy – 10GB per dag)
https://www.lycamobile.nl/nl/bundles/prepaid-tarief/#beste-keuze

To nawet dobra oferta z tym nielimitowanym internetem i właściwie w tym też połączenia i smsy są nielimitowane, również poza Holandię, dla kogoś, kto nie ma na przykład internetu domowego, albo dużo korzysta z