Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna

Rosyjski ochotnik Murz, od którego od jakiegoś czasu nie słyszeliśmy, gdy wstrzymywał krytyczne posty ze względu na ryzyko ścigania (po tym, jak jego kolega Girkin trafił za kratki), skrytykował atak na Awdijewkę i marnowanie rezerw tylko po to, by przetrwać wybory Putina. Nazywa także Sysrky'ego „grabarzem/grabarzem Prigożyna” za dowodzenie klęską Wagnera pod Bachmutem i obwinia rosyjskie media za dalsze nieszczere relacje z ofensywy.


Cóż, czy Awdijiwka pomoże Putinowi w wyborach? pyrrusowe zwycięstwo ale ruskie społeczeństwo może tego nie wiedzieć.
panzerfucker - #ukraina #rosja #wojna 
Rosyjski ochotnik Murz, od którego od jakiegoś...

źródło: GGaUjgGWoAAN-pT

Pobierz
  • 7
@panzerfucker Ciekawe po co ta szopka z "mobilizacją po wyborach"? Przecież tam uczciwego głosowania nie ma, a ludziom się to nie spodoba niezależnie od momentu, w którym się to stanie. Z drugiej strony to jednak dobrze, że czekają bo to znaczy, że będą mieć na froncie mniej ludzi niż im potrzebne
@Zuben: Putin sam pewnie nie, w końcu uczestniczy właściwie nie w wyborach ale w reelekcji samego siebie, ale ludziom nie podoba się mobilizacja to może poczeka na to co zrobi Trump po wyborach. Ale ja tam nie wiem, jestem tylko wykopowym ekspertem który czasem coś lubi wkleić z twitera
@Zuben ten rzekomo podstawiony liberał jako kontrkandydat któremu odmówiono rejestracji, bez problemu zebrał 300k podpisów, a szedł głównie z hasłem zakończenia wojny.
Putina to nie obali, ale jakiś sygnał to jest.
ten rzekomo podstawiony liberał jako kontrkandydat któremu odmówiono rejestracji,


@staniolo: No właśni odmówiono rejestracji czyli nie będzie można na niego zagłosować. To jest podstawowy problem w Rosji w tych wyborach nawet nie da się wystartować nawet niby podstawionym kontrkandydatom.