Wpis z mikrobloga

@GOHAN: narody ze „słabsza” kultura rozwijają się wolniej. Patrz Indie vs Chiny, Japonia vs restaszta Azji, Tajlandia vs wszyscy sąsiedzi.
Fajny przykładem jest Somaliland i Somalia. Ten sam kraj ten sam jezyk. Pierwszy to oficjalnie istjeacy kraj, drugie zbuntowań prowincja, która ten pierwszy bombardowal. Zbuntowana prowincja nie miała własnych samolotów więc tzez trwała do wyczerpania paliwa lub amunicji…
Teraz ta zbuntowana prowincja, i jej naród zbudowany na micjr odbudowy, ma
  • Odpowiedz
@mustafas00 Mnie stać na kilka takich mieszkań i co? Na cholerę mi jakiś kojec za 15k? Wolę się przejść z innymi ludźmi po publicznym parku niż siedzieć jak idiota na kawałku wygłoszonego terenu patrząc na bajzel sąsiada.
  • Odpowiedz
Chowanie zmarłego na cmentarzu do Max 10 lat i utylizacja.


@atraac: a może skoro tak nie mamy kompletnie miejsca i każdy m2 w tym kraju jest na wagę złota to może chowajmy żywych, tak max do 40 lat i utylizacja? Wyobrażasz sobie ile miejsca zaoszczędzimy? Połowę rodów i gównodomków na przedmieściach będzie można zaorać i postawić 40-piętrowe apartamentowce z klatkami 30 m2
  • Odpowiedz
@topikPajak: Ty weź to jeszcze raz napisz tylko po Polsku bo ja nie rozumiem co ty do mnie w ogóle mówisz.... I jeszcze mi powiedz, że Indie mają ubogą kulturę xD
  • Odpowiedz