Wpis z mikrobloga

Jest ktoś, kto siedzi sobie na PTP? Ile wam to łącznie zajęło, żeby tam się dostać? Jakie są wymagania?
Jak to wyglądało i jak cały ten proces przebiegał? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedzi, bo chciałbym wziąć się za RED i potem próbowanie o dostanie się do innych trackerów. #torrent
  • 8
@skarner: A czego szukasz? Jeśli dobrej jakości filmów to bym w międzyczasie proponował BLU, jeśli seedujesz 10tb chociaż to jest global fl. Jeśli bez nacisku na jakość to Aither ma chyba trochę lepsza retencję. Jest też ANT który nie jest wyjątkowy pod żadnym względem oprócz ciekawych mechanik i super ułatwień jeśli o robienie wstawek chodzi co może sprawdzić że tracker będzie sobie radził coraz lepiej
  • 0
@kwantowykocyk: Mam bardzo małe doświadczenie w torrentach. Używałem dotychczas tych topowych publicznych, z semi-prywatnych to mam CinemaZ. Generalnie overall ratio mam strasznie słabe, bo 0.10 i chcę to naprawić właśnie. Chciałbym nauczyć się seedować jak najwięcej rzeczy, żeby na luzie se brać materiały z trackerów.
Najbardziej mi zależy na filmach w dobrej/okej jakości, najbardziej to mnie interesują wydania grupy QxR w sumie i większość od nich brałem.
@skarner: Generalnie poleciałbym rekrutację do Mam i Red chociażby żeby robić staż. Do tego może OPS bo łatwiej będzie ci zrobić wymagania do PTP tam ale z drugiej strony dużo mniej rekrutacji niż na RED.
Inna sprawa że nie znam QxR ale to chyba jakieś x265?