Wpis z mikrobloga

Mój #pies jest fanatykiem stimów. Pół mieszkania #!$%@? rcekami, #!$%@? zawsze znajdzie i wyliże z podłogi najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś w niego wdepnie bo leży i się trzęsie na alfie czy innym mdpv i trzeba go brać do szpitala bo dostaje schiz. W swoim 18letnim życiu już z 10 razy musiałam go brać na oiom, bo przedawkował. Tydzień temu poszłam na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to wołała koleżanke z weterynarii xD bo myślała że znowu wyćpanego psa targam z bad tripem. Drugie pół mieszkania #!$%@? prawilnym towarem, feta, emka, meth itp. Co tydzień robie objazd po wszystkich dilach w mieście żeby uzupełnić zapasy. Byłam na tyle głupia, że zainwestowałam w internety bo myślałam, że zaoszczędzę trochę pieniędzy kupując od vendorów, ale teraz nie dość że pies #!$%@? mi ćpanie, to jeszcze wbił sie na forum hajpa i kręci z ćpunami gównoburze co najlepsze na zjazd itp. Potrafi szczekać na pełną #!$%@? do monitora i #!$%@?ć klawiaturę przez okno. Kiedyś jak mnie #!$%@?ł to założyłam tam konto i go trolowałam pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu psy jedzo guwno. Matka nie nadążała z kupowaniem pedigree na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę KOKS za #!$%@? 10k postów.
Co sobotę budzi całą rodzinę o 4 w nocy bo puszcza techno i tylko słychać jak wciąga bez opamiętania. Przy jedzeniu zawsze #!$%@? o narkotykach i za każdym razem temat schodzi w końcu na marihuanistów, pies sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy, durr nie umiejo ćpac tylko jarajo hurr, robi się przy tym cały skrzywiony jakby miał spływ (może ma) i odchodzi od miski, klnąc, i idzie czytać Wielką Encyklopedię Stymulantów żeby się uspokoić.
W tym roku sam sobie kupił na święta pentedron. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go skruszył w salonie, założył przy tym całą tą swoją obrożę z napisem "na krysztale albo wcale ❤" i cały dzień kroił krechy na środku mieszkania. Karpia nie chciał, był zbyt nafurany [cool][czesc]
Gdyby mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich dopów w Polsce to bym wzięła i wciągnęła, żeby on nie zdążył.
Jak któregoś razu jeszcze w podbazie czy gimbazie miałam urodziny to ziomeczki przyniosły trochę piguł, pies niepostrzeżenie #!$%@?ł całą samarę i musiałam go powyginanego targać do szpitala w drodze wyjątku. Super prezent #!$%@?.
Z tego wszystkiego #!$%@?łam się w opio. Raz siedziałam sobie spokojnie po strzale z majki w mojej ulubionej kamizelce BOMBER, pies akurat znalazł w kuchni poprzypalane łyżki i zaczął drzeć na mnie morde, że ketony i stimy są lepsze od opiatów.

WEŹ MNIE NIE #!$%@? ADA, WIDZIAŁAŚ JAKI MEFEDRON? PÓŁ SZCZURA #!$%@? CIĘ Z BUTÓW
#!$%@? PSIE MAM HELUPE ZA 60 ZŁ, TWÓJ MEF TO MI MOŻE OBCIĄGNĄĆ A POZA TYM NIE ISTNIEJE
CO TY MI O HELU #!$%@? JAK LEDWO POTRAFISZ KODĘ Z ANTKA WYEKSTRAHOWAĆ. AMFETAMINA TO JEST KRÓLOWA POLSKI JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI
no i aż zaczęliśmy #!$%@?ć zapasy na dywanie w dużym pokoju aż nas matka musiała rozdzielać. Od tego czasu przestałam go wyprowadzać. #!$%@? byłam, chciałam już spaść z rowerka, marzył mi się złoty strzał, niestety to co mowił o mnie pies było prawdą i nawet nie odmierzyłam wystarczająco i tylko padłam zezłomowana w łazience. Pies zajrzał przez drzwi, przebiegł po scenerii oczami jak 5 zł i oświadczył

i bardzo #!$%@? dobrze.
Tak mnie za to opio znienawidził.
Wspominałam też o arcywrogu mojego psa czyli marihuanistach. Stali się oni jego kompletną obsesją i jak np w telewizji mowią, że gdzieś tam zalegalizowano zioło, to pies zawsze warczy pod nosem, że hexenu to nie ma komu legalizować. Radia też przestał słuchać bo miał ból dupy że puszczają rasta piosenki o dupaniu lolków, a o medycznym klefedronie nic się nie mówi. Do tej pory robi z marihuanistami gównoburze na hajpie, bo założyli tam specjalny temat gdzie przestrzegają przed robieniem jakichkolwiek interesów z niejakim psem-dilerem (bo #!$%@?ł się raz i nasrał do samarek i poszedł im sprzedawać bo stwierdził że jak zioło to gówno to i tak nie zauważą różnicy XD). Obserwowałam ten temat i widziałam jak pies nieudolnie porobił trollkonta

Seba23
Liczba postów: 1
Ten temat założyli jacyś idioci! Znam użytkownika pies_ady od dawna i to bardzo porządny ćpun i doświadczony diler! Chcą go oczernić bo zazdroszczą najlepszego sortu.
Z tych samych trollkont udzielał się w swoich tematach i jak na przykład wrzucał zdjęcia ćpania znalezionego w mieszkaniu to sam sobie pisał

nooo gratuluję towaru! widać, że doświadczony rekreacjonista.
A potem się z tego cieszył i kazał mi oglądać jak go chwalą na forum

#pasta nie wiem czy to cała pasta.
#heheszki
wołam @The_last_perfect_man
Foxbat - Mój #pies jest fanatykiem stimów. Pół mieszkania #!$%@? rcekami, #!$%@? zaws...

źródło: doge hehe

Pobierz