Wpis z mikrobloga

@Radsonowskyy: jak ci życie miłe nie bierz l'hivera nie ważne co ludzie będą mówić, trawy i drzew #!$%@? tyle że nic tam nie zobaczysz, w dodatku kilka miejscówek jest zmienionych więc nawet z pamięci nie trafisz, jak szukałem Sagitty w lesie to w ustawieniach directxa musiałem całkowicie całą roślinność wyłączyć żeby wiedzieć gdzie oni #!$%@? dali te jaskinie, nie polecam ogólnie
  • Odpowiedz
@Henson_: albo jak diego wraca z górniczej doliny do khorinis, myślałem że gra mi sie zbugowała bo nie było go przy wejściu do górnego miasta, szukam go i nic, zespawnowałem go sobie konsolą żeby questa zrobić a potem patrze a #!$%@? siedzi sobie na ławeczce w porcie, no myślałem że szlag mnie trafi, i do końca gry miałem dwóch diegów w grze xD
  • Odpowiedz
@Radsonowskyy atariar nostalgic, 1.3 lhivera i 1.6 nie tykaj bo cię zmiecie z planszy.
2.0 de lhiver na bardzo trudnym jest spoko, na niższych jest za łatwy, bt to poziom lekko wyższy niż zwykły g2
  • Odpowiedz
@Henson_: wciśnij F11 i zmniejsz zasięg rysowania obiektów i zasięg rysowania małych obiektów do 0. Korzystałem wtedy tylko w awaryjnych sytuacjach kiedy nie mogłem czegoś znaleźć, bo to zmniejszenie zasięgu jakby ogołaca całą mapkę
  • Odpowiedz