Wpis z mikrobloga

Chciałbym zostać na kilka dni #rozowypasek i poznać te okrutne #pieklokobiet

Chciałbym móc dostać posadkę w ciepłym biurze jako jakaś asystentka, sekretarka albo inna Pani-wizytówka, bez specjalistycznej wiedzy.
Chciałbym wejść na tinder i mieć 100 par w 24h.
Chciałbym, żeby mi otwierano drzwi, odsuwano krzesło.
Chciałbym, żeby moja nieporadność życiowa wzbudzała uśmiech i chęć pomocy a nie była powodem kpin i żartów.
Chciałbym móc iść codziennie na kolację z kimś innym i nażreć się za friko
Chciałbym, żeby świat chciał mojej supremacji nad mężczyznami.
Chciałbym, żeby dbano o mnie, żeby chciano mi poprawić humor i dzień.
Chciałbym, żeby moje słowa były dla wielu niczym wyrocznia.
Chciałbym.......

#oswiadczenie #pieklomezczyzn
  • 18
@Damntrain: Nie planuję się puszczać ale aborcja to nie jest rozwiązanie. Przed zapłodnieniem jest jeszcze mnóstwo, mnóstwo rzeczy, które można zrobić by uniknąć zapłodnienia.

- Znać swój cykl i rozumieć o co chodzi z płodnością człowieka.
- Stosować antykoncepcję, jak komuś bardzo strach to "podwójną"
- W przypadku "awarii" - zastosować tabletkę "dzień po".
@naksu: xD Co Ty pieprzysz. Jedynie porodu bym nie przetrwał - byłem, widziałem - nie chcę.
@Jakly Jak nie? XD
- Kto mnie wita jak wchodzę do salonu samochodowego? Odwalona hostessa. Robi mi kawkę, robi jakieś ankiety czy ch.. wie co. Dzwoni potem do mnie i inne. Kto siedzi na recepcji w firmie? Odwalona asystentka-sekretarka. Daje mi pass na wejście, spisuje dane i życzy miłego dnia.
- Opcję z Tinderem sprawdzałem
@ChickenDriver sam pieprzysz, myślisz, że baby mają życie usłane różami a poczytaj trochę historii, popatrz na statystyki, kobiety giną jak psy, są traktowane jak psy i mężczyźni nie widzą w kobietach człowieka tylko coś co można nadziać na #!$%@?
jakby cię zgwałcili to byś żałował, że jesteś kobietą chyba, że lubisz być traktowany jak szmata
@ChickenDriver: Jeszcze zapomniałam dodać: nawet jak jesteśmy miło traktowane, to w 99% przypadków tylko po to, żeby zostać wyruchane i wcześniej czy później porzucone jak zużyte śmieci. Where zalety? ¯\(ツ)/¯
@Jakly zrobić dzieciaka i spieprzyć za granicę do młodszej kochanki nawet mam taki przypadek w okolicy, wzięli ślub, wzięli kredyt na dom, kupili dom, zrobili dzieciaka, typ wyjechał zarabiać za granicą, znalazł inną, już nie wrócił :) tyle wart jest chłop, teraz ona sprzedaje ten dom 2x drożej by kredyt spłacić a kto jej za tyle kupi

poza tym nie płeć tu jest ważna, ludzie atrakcyjni są lepiej traktowani po prostu mają
@ChickenDriver też chciałabym poznać te okrutne piekło mężczyzn.
prosta kariera zawodowa bo wszędzie przyjmą, a poza tym masz drzwi otwarte do typowo męskich zawodów,
szacunek za to co robisz, a nie umniejszanie twoim osiągnięciom z powodu płci,
podrywanie przez kobiety, ich spojrzenia rzucane na ciebie w każdym momencie twojego codziennego zycia,
Brak okresu, wahań nastroju, ciąży, jedyne co musisz zrobić to pokryć samice i możesz dalej brykać....

a nie czekaj, opisałam życie
@naksu: Jeśli myślisz, że kobiety są traktowane jak psy, to mężczyźni są chyba na poziomie robactwa. Jak popatrzysz na statystki, to zobaczysz, że mężczyźni są ofiarami przemocy częściej niż kobiety. To, że sprawcami też dla ofiar nie ma znaczenia.
@Jakly To nie dotyczy tylko kobiet 9/10, ale tych, które mężczyzna uzna za atrakcyjne (w systemie brałbym/nie brałbym). A do tego wystarczy BMI poniżej 27 brak mocnych defektów twarzy. Czyli spokojnie jakieś
@Shuwaks: boże jakie brednie chyba w twoim alternatywnym świecie tak jest, jesteś jak pisowcy mówisz co ci pasuje pod narrację, odwracasz fakty

Kim są ofiary przemocy? Ofiarami przemocy w rodzinie są najczęściej kobiety (58%) oraz dzieci do lat 13 (24%). Natomiast sprawcami przemocy są głównie mężczyźni (96%), będący często pod wpływem alkoholu.

Co 40 sekund jakaś kobieta w Polsce doświadcza przemocy. 19% Polek doświadcza przemocy od obecnego lub byłego partnera. W
@naksu: A gdzie ja napisałem, że przemoc jest tylko seksualna? Bo w tej kategorii faktycznie kobiety są częściej ofiarami. Dodaj do tego napaści, pobicia, morderstwa, to się okaże, że mniej bezpiecznie jest być mężczyzną. I kto tu żyje w alternatywnym świecie i odwraca fakty?
@Jakly:

szkoda że to wszystko dotyczy kobiet 9+/10


gowno prawda. kumpel ma lokal i nawet bardzo przecietna z wygladu kelnerka dostaje ponad 2x wieksze tipy niz miły i uprzejmy kelner. z kolei taka opryskliwa 7-8/10 z bitch face wyciaga dodatkowe 200+ zł dziennie wzgledem wspolpracownikow, tylko dlatego że ma cipe i starsi panowie jej podrzucaja napiwki

tak samo z zarabianiem w internecie na streamowaniu/tiktokach/instarakach/sprzedawaniu gaci/onlyfansach/portalach randkowych. przecietna laska zawsze ma latwiej