Wpis z mikrobloga

@dizel81: tzukiernia i mamusia muminka kawiarnia xD. khmerzy nie mając nic marzą o kawce za 3-5$ xD. Filip jest młody ma dopiero 24 lata. Ja #!$%@?, jak dostalem dyplom to wziąłem kasę tylko na furę od starych (tak i na srtudiach tez od nich mialem fiata bravo). w wieku 26-30 zwiedziłem pół planety xD. Bolało, ale zrobiłem to sam z różową. Wszystko za nasze. Do dziś mi rodzice chca dac to
@dizel81: @lskx @ptakdodo Najgorsze, że ten biznes tak naprawdę ciągnie jedna osoba, Magda. Bo co z tego, że ten ormowiec zrobi zakupy składników skoro ostateczny produkt ktoś musi wytworzyć z tych składników? Nie widziałem by pomagał chociaż przy wyrabianiu ciasta, ozdabianiu drożdżówek.

On i jego synalek sie chwala byznesem, ale wkładają jakieś 5%. Dziwię się, że nie zbuntowała się ormowcowi. Choć widziałem shota od @pelt pt: CZYTASZ?, to mam wrażenie, że
  • 0
@MWittmann: mówili na tym live bo było pytanie czy pomagają jej w tym to że nie bo oni się na tym nie znają, oni tylko roznoszą po sklepach.
Już wcześniej pisałem ten ich pseudo biznes nie ma sensu, a dwa że skończy się z kolejnym rachunkiem za prąd jak przyjdzie kosmiczny rachunek bo jednak piekarnik trochę tego prądu ciągnie.
To takie ich gadanie o rzekomym biznesie to bzdury, oni i tak
@EdgyCaesar97: Gdyby nawet chcieli, to wierzyciele czekają z tęsknotą na nich. Także do Europy zaminowali sobie drogę.

@dizel81: No bo jest tak jak piszesz, nie ma to sensu. Biedna się narobi jak frajerka, a te bałwany tylko roznoszą. To ja na jej miejscu bym żądał forsy do łapy i bym wydzielał cwelowi ormowcowi kasę tylko na wodę mineralną, a o petach mógłby zapomnieć :). A synalek won do roboty, a
Ja #!$%@?, jak dostalem dyplom to wziąłem kasę tylko na furę od starych (tak i na srtudiach tez od nich mialem fiata bravo). w wieku 26-30 zwiedziłem pół planety xD. Bolało, ale zrobiłem to sam z różową. Wszystko za nasze.


@lskx: #!$%@?ąc od kanału tych ludzi bo nie oglądam, ale jest na głównej...
ale wiesz że jesteś w mniejszości? mało jest ludzi który nie mają żadnych problemów w życiu i wszystko