Wpis z mikrobloga

Na głównej stabilnie: Ż Y M I A N I E (bo nie można napisać normalnie), tajemne spiski, Ukrainiec coś zrobił, murzyn coś zrobił, WEF, Klaus Schwab, 1984, Wołyń, czysta ruska propaganda, której nikt już nawet nie stara się ukrywać, chłopski rozum, fale bankructw przez gigantyczne podatki, komunizm, socjalizm, zaczyna się, czy to już, ksenofobia na poziomie podpadającym pod paragrafy, Konfunia, wywracanie stolika, PiS PO jedno zło, ojkofobia, państwo z kartonu, „szury miały rację”, mordercze szczepionki, ordynarne fejki do zdementowania w kilka sekund wyszukiwania…

Całe fale szurskich harlekinów zalewające ten portal dzień w dzień, bez ustanku.

Zawsze mam nadzieję, że postują i wykopują to boty i opłacone trolle, ale obawiam się, że wiele z tych freethinkerów i rozsądnych konserwatystów to prawdziwi ludzie z całkowicie spranym mózgiem. Że takie jest nasze społeczeństwo, a internet, który miał być źródłem wiedzy i informacji, jest w rzeczywistości źródłem debilizmu.

#bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #wykop #bekazkonfederacji #neuropa
czerwonykomuch - Na głównej stabilnie: Ż Y M I A N I E (bo nie można napisać normalni...

źródło: IMG_5496

Pobierz
  • 5
@czerwonykomuch: Ok sprawdźmy razem prawdziwość newsa.
Krok pierwszy wchodzimy na link oraz stronę główną serwisu informacyjnego:

https://www.salon24.pl

Co my tutaj mamy?

No faktycznie sporo takich informacji w które aż chce się klikać. Tutaj migranci tam coś o Tusku, chodź całe szczęście nie ma tytułów z tezą.
Dobra idziemy dalej, sprawdźmy czy piszą o tym Niemiecko języczne media. W końcu to był skandal, czyż nie?

Spytałem chat gpt o przetłumaczenie nagłówka i
@czerwonykomuch: mogłaby być z tego całkiem normalna krytyka żydów, którzy chociażby robią niepojęty syf w krakowskich hotelach. To akurat prawda, że żydzi nie szanują cudzego mienia poza granicami swojego kraju i wynika to z ich kultury. Tępię spiskową antysemickość i szukanie bunkrów żydów w Mszczonowie, ale też nie chcę robić dla nich safe-zone. Gdyby OP nie napisał "żymianie", czym się oznaczył jako debil, mogłoby być całkiem normalne znalezisko.
@LebronAntetokounmpo: Za ten tekst można cie osądzić o antysemityzm

którzy chociażby robią niepojęty syf w krakowskich hotelach. To akurat prawda, że żydzi nie szanują cudzego mienia poza granicami swojego kraju i wynika to z ich kultury.

I to nie jakiś lekki, tylko pełnoprawny antysemityzm.