Wpis z mikrobloga

można mu wiele zarzucić ale nie to że był kiepski politykiem


@alkoJezus: Uważam inaczej - SLD pod przewodnictwem Millera zaczynał z ponad 41% poparciem, co było wówczas gigantycznym sukcesem, wręcz ewenementem (poprzedni rekord należał do AWS i wynosił "zaledwie" 25%). W kolejnych wyborach miał 11% ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@alkoJezus: Ile masz lat dzieciaku? Xd. Miller jest w polityce i to europejskiej . Właśnie uchwalił nowe podatki unijne , klimatyczne specjalnie dla ciebie , żeby ci się nie przelewało. Na dodatek typ jest odpowiedzialny za uwalenie pierwsze projektu Baltic Pipe. No ale mówi bekowe rzeczy to wykopki go kochają.
  • Odpowiedz
@Ultimator: odnośnie ziobry to jeszcze jest jeden z zapomnianych cytatów ze stonogi i mniej więcej brzmi tak:

Miller kiedyś powiedział że jesteś zerem - był łaskawy - ty #!$%@? jesteś notowany w wartościach ujemnych
  • Odpowiedz
  • 0
@thurisaz1982 chodziło mi o polską politykę, wybacz, niedoprecyzowałem a to wypok więc ktoś taki jak Ty musiał się pojawić
Dzieciaku? Śmiałe słowa jak na gówniarza z rocznika 1982 xD
  • Odpowiedz
@thurisaz1982: Jeśli jesteś starszy ode mnie to musisz pamiętać komunę. Ja miałem 7, 8 lat jak komuna upadała i pamiętam jeszcze jak się pół dnia stało za cukrem albo chlebem a ty tu pochwalne peany piszesz nt.tawarisza Millera, który się teraz przefarbował i wprowadza nam zieloną komunę. No chyba, że jesteś dzieckiem minionej nomenklatury to wtedy zrozumiem twoją motywację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz