Wpis z mikrobloga

Remontowe mirki, jakie drzwi wewnętrzne? Te w castoramach i innych marketach się do czegoś nadają? Jak macam te drzwi ramowe na promocji za 300zł i porte za 900zł to nie widzę żadnej różnicy.
#remontujzwykopem #remont
  • 6
  • Odpowiedz
@plycin: Skoro nie widzisz różnicy to po co przepłacać?
Sam wymieniałem drzwi w bloku. Wielka płyta z lat osiemdziesiątych. Padło na Labradoora, w sklepie na stoisku reklamowano jak wyciszające (winda hałasuje) i antywłamaniowe. Koszt w okolicach 1650 zł z montażem, zabraniem i utylizacją dwóch drzwi które sa obecnie. Przyjechała brygada, starą framugę wyjęli, drzwi stare znieśli na dół pod wejście do wsypu. I one przy tym zsypie już zostały, nie było
  • Odpowiedz
@plycin: różnice są żadne, pod światło nieco równiej położony lakier i grubiej w drzwiach premium i wagowo 4x... haha a w użytkowaniu ŻADNA RÓZNICA jedne i drugie się rysują niszczą, ale tych tanich mniej szkoda, mam jedne i drugie w domu, do łazienki dałem tańsze bo się szybciej psują i bez żalu kupię nówki za rok dwa za 200-300 znowu taniej wyjdzie niż jakakolwiek renowacja, a niestety od wilgoci od dołu
  • Odpowiedz
i. Już po zamontowaniu i jeszcze przed dokładnym ułożeniem uszczelek czy wyschnięciem zaprawy już było słychać wyraźną różnicę w jakości drzwi. Teraz, po kilku latach od zamontowania windy wcale nie słychać, nie słychać jak ktoś przechodzi po korytarzu. I bardzo słabo słychać jak ktoś puka do drzwi, a mam takiego sasiada co tylko puka i nie używa dzwonka... No ale skoro ty nie widzisz różnicy...


@Wiskoler_double: to wszystko prawda, ale jak
  • Odpowiedz
@kropek: dodam, że musowo drzwi 2x rózne zamki jeden tytan drugi najwyzsza klasa MUL-T-LOCK i raczej niczego się nie boisz + wizjer elektroniczny nadający na telefon i do chmury ew jakis zamek elektroniczny + wiadomix zabezpieczenia typu bolce odpowiednie zawiasy i zamykanie od środka dodatkowe typu łańcuch pod kątem dzieci
  • Odpowiedz