Wpis z mikrobloga

Odpisuję w formie oddzielnego wpisu bo jakiś frajer mnie zablokował i nie mogę pod jego postem.

wiele konfederatów pisze o "zawiedzionych wyborcach koalicji", "niespełnionych obietnicach", itd XD


@smilealittlebit: ja jestem jednym z tych zawiedzionych wyborców. Gdzie jest zwiększenie kwoty wolnej od podatku? Gdzie likwidacja niedzieli handlowych? Gdzie koniec rozdawnictwa? Zamiast tego Hołownia fotografuje się z nachodźcami w Sejmie a kreował się na konserwatystę. A projekt Lewicy o "mowie nienawiści" wobec AGD RTV to się oczywiście przyklepie, umowa koalicyjna zobowiązuje (szkoda że są w niej tylko postulaty Lewicy najwyraźniej). Ale nie, jak coś ci się nie podoba to pewnie jestes konfederatą xD

#sejm #polityka #sondaz #bekazlewactwa
  • 9
@niedorzecznybubr: Ale tak na zdrowy rozum - chyba łatwiej i szybciej przyklepać gównoustawę o nienawiści do LGBT, niż zwiększyć kwotę wolną od podatku (i jednocześnie obliczyć, skąd mamy wziąć resztę pieniędzy)?
Hołownia się kreował na konserwatywnego? Niby kiedy? On zawsze prezentował jakąś bardzo liberalną formę katolicyzmu (choćby brak sprzeciwu wobec związków partnerskich dla homoseksualistów).
Co do niedziel handlowych, tu się zgodzę.
Glosowales na koalicję?


@Vetinari: na TD dokładniej; kogoś ani z PSL ani PL2050. I nie głosowałem "na Koalicję". Głosowałem na Trzecią Drogę. Przeciwko wszystkim innym.

Wszędzie piszesz, że popierasz Konfe i ich postulaty, a w wyborach na nich nie głosowałeś?


niby gdzie piszę? Głosowałbym jakby byli ateistami ale biorąc pod uwagę co się dzieje w Polsce i Europie może powinienem się i tak przemóc