Wpis z mikrobloga

@open_or_die: posłuchaj sobie wideo. ....... Mówi o poprzednich, a potem że dziś chcą wykluczać. Wiem, że możesz manipulować i ciężko zrozumieć, ale poniosłeś porażkę w tym, że ufasz Filiks.

Każdy Polak rozumie, że taka konstrukcja zdania, oznacza, że wcześniej robili tak, a teraz robią tak. \

Kiedyś Niemcy nas zabijali, a dziś są naszymi sojusznikami - nie oznacza, że konkretnie dziś, ale że aktualnie, w obecnym czasie. Ogarniesz to.
  • Odpowiedz
@bad_karma no ja #!$%@?ę, a co jest na nagraniu. To nie domysły tylko mam doświadczenie w polskim. Ty musisz jeszcze nabrać, żeby wyłapywać takie rzeczy. Ćwicz dalej.
  • Odpowiedz
@myidioci to teraz zdanie po zdaniu

Dzisiaj posiedzenie komisji śledczej.
Przewodniczący @Mirekkkkkk zaczął od uchylania pytań, później wyłączał mikrofon a teraz chce wykluczać członków!
Za chwilę zostanie sam w komisji i będzie nagrywał tiktoki.

To w końcu jest to o komisjach które się odbyły czy o komisji z dnia pisania tego wysrywu?

Tłit wysłany przed rozpoczęciem komisji, po powiedzeniu tego samego na komisji strzelił focha i wyszedł z kolegami.
  • Odpowiedz
@myidioci nic nie zmieniałem, dodałem brakującą gwiazdkę i resztę zdania bo przypadkiem wysłałem.

Teraz odpowiedź na pytanie, a nie się czepiasz literówki którą poprawiłem nim odpisałeś.
  • Odpowiedz
@open_or_die: że co? Przecież ty napisałeś, że zdanie po zdaniu, po czym wklepujesz inne słowa do jego wypowiedzi :D
Proszę, żeby każdy neuropek, mimo, że i tak nie uwierzy zobaczył twoją manipulację.

@open_or_die edition: "Przewodniczący @Mirekkkkkk zaczął od uchylania pytań, później wyłączał mikrofon a teraz chce wykluczać członków!
Za chwilę zostanie sam w komisji i będzie nagrywał tiktoki."

Szkoda życia, ponieważ po prostu kłamiesz. Sens wypowiedzi zmieniłeś z dzisiaj na teraz,
myidioci - @openordie: że co? Przecież ty napisałeś, że zdanie po zdaniu, po czym wkl...
  • Odpowiedz
@open_or_die: zobacz sobie nagranie. Ja nie wiem, czy ty serio robisz z siebie debila, czy po prostu jesteś usłużnym pracownikiem działu dezinformacji. Daje ci dokładne słowa na nagraniu, a ty brniesz dalej :D
  • Odpowiedz