Wpis z mikrobloga

Przez dwa lata zarobiłem dzięki AdSense coś około 46zł... Bogactwo! :)

Dlatego zapraszam do odsłuchania mojej twórczości na YuTube, gdyż niedługo będę zmuszony opłacić hosting i domenę.

A kiedyś sobie powiedziałem, że na rzeczy związane z muzyką, będę używał środki zarobione na muzyce.

Szkoda, że to niewykonalne ;))

PS. Chętni mogę też zakupić cyfrowe płyty na BandCamp.

A jeśli cena dla Was za wysoka, dajcie znać. Wygeneruję kod na 50% zniżki.

#oswiadczenie #bogactwo #tylewygrac #emtebemusic #muzyka
Emtebe - Przez dwa lata zarobiłem dzięki AdSense coś około 46zł... Bogactwo! :)



Dl...

źródło: comment_MJY1pNR2ArCw0c2xVPjxPtCh6MFPVsiv.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Emtebe: na YT? Da się, jeśli robisz covery disneyowskich hitów i jesteś nastolatką grającą na gitarze. W innym przypadku trzeba to robić z rozmysłem. Nie wrzucaj pojedyńczych utworów - nikt się nie będzie przez to przeklikiwał. Całe albumy montuj jako jeden film, w opisie lub adnotacjach wyszczególniaj w których sekundach zaczynają się kolejne utwory, w opisie krótko napisz co to za muzyka, oddzielnie wrzucaj tylko najlepsze potencjalne hity albumu. No i
  • Odpowiedz
@Goryptic: dlatego ja zamiast tworzyć albumy w jednym filmie, to podzieliłem je na playlisty. Raz, że jest dostęp do każdego utworu, a dwa, że playlistę z albumem można włączyć by grała w całości. Więc wychodzi na to samo, jakbym wmontował to w jeden film.
  • Odpowiedz
@Emtebe:

Więc wychodzi na to samo, jakbym wmontował to w jeden film.


Ta, za wyjątkiem tego, że nikt nie używa playlist. Z masy powodów - jewtube przyzwyczaił ludzi, że 90% playlist to kompletny burdel, jak jeden filmik nie działa to wszystko staje, załadowanie kolejnego utworu powoduje nieprzyjemne przerwy, niektórym potrafi się to wykrzaczyć, nie da się załadować wszystkich, a nie każdy ma takiego neta, żeby odtwarzać płynnie film po filmie, nie
  • Odpowiedz
@Emtebe: kliknąłem kilka utworów i muszę Ci powiedzieć, że z taką muzyką to popularności Ci nie wróżę ;) Lepiej celuj w anglojęzyczno-międzynarodową społeczność, jak się z wielu krajów uzbiera po kilku fanów to może będzie z tego kokosza, ale w samej Polsce to cóż... nie przypuszczam, zbyt niszowe.
  • Odpowiedz