Wpis z mikrobloga

Miał ktoś okazje obcować z tunelami z https://namiotyhurt.pl/ ? Tanie i duże ale z jakością sie waham bo "Tunel służy tylko i wyłącznie do użytku czasowego, w złych warunkach pogodowych należy go zdemontować. Tunel nie posiada wytrzymałości na wiatr czy śnieg. Używać tylko, kiedy warunki pogodowe na to pozwalają !" #ogrodnictwo
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@Dorciqch: Nie wyglądają za dobrze, jakość na pewno kiepska tylko pytanie na ile kiepska :D Jednak zależy mi na tym żeby tego nie składać na zime i mam wybór 30m2 namiotu który nie wiadomo czy sie nie rozleci przy pierwszym wietrze za 850zl czy 18m2 czegoś co już wygląda na solidne za 1200zl. Chyba jednak uznam że biednego nie stać na tanie rzeczy i wezme ten drugi o ile sie tu
  • Odpowiedz
A folie da sie łatwo wymienić czy trzeba kombinować?


@Niewiemja: Starą zdejmujesz, nową naciągasz. Najlepiej w dwie osoby, ale jedna też sobie poradzi. Folię zrobią na wymiar tunelu gdy zamówisz.
Ten tunel znam i polecam go. Innych nie miałem, więc nie wiem jak się sprawują.
  • Odpowiedz
@Niewiemja: Dla mnie kryterium jest wytrzymałość na silne porywiste wiatry i ten mój to spełnia. Sprawdził się wielokrotnie, a już wiele razy spisywałem go na straty i zastanawiałem się gdzie doleci.
Dłuższy bok do zachodu i daje radę.
  • Odpowiedz
@Niewiemja:
Plusy Twojego
1. Gęsto słupki, które możesz wykorzystać jako dodatkowa podpora, lub do niego wiązać.
2. słupki na środku j.w.
3. Ukośne wzmocnienia, j.w.
4. Dzielone drzwi.

Plusy mojego - duża cała przestrzeń do zagospodarowania, co może być też minusem. W Twoim plusy mogą być kiedyś minusami i na narożnikach może przecierać się folia, w moim jest okrągły profil.

Masz trudny wybór.
  • Odpowiedz