Wpis z mikrobloga

Ale kombinują telemarketerzy z Orange żeby naciągnąć na podpisanie nowej umowy :D
Właśnie dzwoniła babka, zaczyna mówić że mają dla mnie taką świetną ofertę z internetem mobilnym, wszystko za darmo, w cenie Internetu domowego który mam teraz. Opowiada o tym jak to wspaniale działa, że 100 GB i się odnawia, nic się za to nie płaci. Później pyta czy Internet domowy z którego korzystam jest ok i czy prędkość mi odpowiada, ja mówię że ok, to ona pytanie czyli kontynujemy na takich zasadach :D

No i teraz nie wiem czy kontynuujemy Internet który mam obecnie, czy jakaś nowa oferta? Bo nie podała nawet ceny. No chcę kontynuować Internet na obecnych zasadach bo mam jeszcze rok umowy, ale jak dopytałem o co ona konkretnie pyta, to okazało się że pytała o to czy chcę tę nową ofertę. Gdy dopytałem o cenę, której nie podała bo ciągle mówiła że to wszystko jest w cenie Internetu z którego obecnie korzystam, okazało się, że ta jej oferta to coś koło 80 zł, a ja obecnie płacę 49 zł/mc :D
Pytam jak w takim razie jest w cenie mojego Internetu i wszystkie dodatki za darmo jak jest znacznie drożej, to mówiła że w cenie tego samego Internetu co mam, ale ten Internet będzie wtedy droższy, a reszta będzie za darmo :D

Babka ogólnie zakręcona jak tampon w piździe, tak kombinuje i obraca, żeby tylko jej przytaknąć w taki sposób aby mogła to uznać za zgodę na nową ofertę :D

#orange #internet #marketing
  • 5
@voot: To jest ich praca, szanuje ich jako ludzi muszą przecież z czegoś żyć, o ile nie są bardzo natrętni to się im dziękuje!
@Chio_: ta może nie tyle natrętna, co tak strasznie kombinowała, rozmowa od początku wyglądała jak rozmowa z naciągaczem. Jakby chciała abym nawet nie zorietnował się, kiedy zaakceptuję ofertę, chociaż nie wiem czy można tak podpisać umowę przez telefon? Nie musiałbym tego jakoś podpisać online? Wystarczy sama rozmowa?
@voot: Jeśli masz usługi w orange to pewnie wystarczy, podpisana po przez rozmowę w sumie to mają nagranie, więc problemu by nie było w razie wątpliwości, pewnie by kazała ci iść po odbiór umowy do salonu lub na mój orange