Wpis z mikrobloga

Ale co im ten obraz zrobił. Jakby tak naprawdę im zależało to by robili protesty pod domami polityków, a nie niszczyli dzieła sztuki lub zabytki. Mogliby też postrzątać jakiś las czy powyławiać śmieci z rzeki ale nie lepiej niszczyć dzieła sztuki lub przyklejać się do jezdni przed wyścigiem E-Formuły XD. Był jeszcze jeden co podczas meczu Newcastle wziął się chyba trytytkami zawinął do słupka XD
#bekazlewactwa #lewackalogika #bekazpodludzi #heheszki #bekazneuropy #polityka #aktywisci #ekologia
Hanlan - Ale co im ten obraz zrobił. Jakby tak naprawdę im zależało to by robili prot...

źródło: download

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Hanlan: pojawiła się teoria nie wiem na ile prawdziwa, że ci ludzie co wynajmowani przez osoby które te dzieła posiadają na własność by je zniszczyć i zainkasować pieniądze z odszkodowania, na ile jest to teoria prawdziwa a na ile teoria spiskowa nie wiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zeudos: To chyba byłoby najbardziej logiczne wyjaśnienie dlaczego mieliby oblewać obraz zupą. Ale też za takie oblanie osoby zlecające musiałyby srogo zabulić tym którzy niszczą obraz lub coś innego
  • Odpowiedz
@Hanlan: słyszałem ale to znowu nic nie potwierdzone informację, że za sam atak na dzieło jest 3000-5000$, a dodatkowo jeżeli otrzymają karę więzienia to za każdy dzień spędzony w więzieniu jeszcze dochodzi kasa. Ile w tym prawdy to nie wiem, to raczej tylko teoria spiskowa z 4chana xD
  • Odpowiedz
@Zeudos: Żaden z tych obrazów nie został zniszczony, bo one są przed tym zabezpieczone. Moją ulubioną teorią spiskową w tym temacie jest ta, która mówi, że są podpuszczani/finansowani przez koncerny paliwowe, żeby ośmieszać eko-aktywizm.
  • Odpowiedz