Wpis z mikrobloga

#ukraina

Jprdl, ale na świecie się kocioł robi. Nie da się od tego chyba już uciec, wszędzie i codziennie dawka negatywnych emocji, a będzie tylko gorzej.

Czasami sobie myślę, że mieliśmy zdecydowanie za dużo i przez to jesteśmy tacy słabi. Zaprzepascilismy czas, który wywalczyli nam ludzie po wojnie i po obaleniu komuny.

Winni temu są jak zwykle politycy, myślę, że całemu światu wyjdzie bokiem to, że Rosja tą wojne wygrywa, a idioci z USA (maga) i Musk odklejeniec co poczuł się kimś nie omylnym, razem z Trumpem sprawiają, że nie mam już nadziei.

Żyliśmy w ogromnej bańce i chyba nigdy się niej już nie obudzimy
  • 36
@Horkheimer:

Przestań śledzić newsy i popatrz na świat, który jest wokół Ciebie.


Wszyscy patrzymy. Wszyscy skłóceni, sfrustrowani lub w pogoni za hajsem, dzieci się nie rodzą, dużo ludzi pije, młodzi totalnie ogłupieni i bezduszni którzy dla własnej wygody odrzucili wszelkie osiągnięcia cywilizacji i kontaktów międzyludzkich, dobrobyt okazał się groteską, kultura zamieniła się w reklamy leków, każdy pracuje już w sumie nie wiadomo po co bo przecież ciągle z tyłu głowy ma
@eeehhh: Ale to dostrzegasz same złe rzeczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja jestem optymistą. Mam "swój świat", dużo siedzę w książkach, pracuję naukowo i przeglądam sobie jakieś starodruki, badam pewne rzeczy. Spotykam się ze znajomymi, chodzę do parku karmić gołębie i wiewiórki, kupuję sobie jakieś smakołyki na wieczór, gawędzę sobie z moją różową przy herbacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Życie emeryta, ale całkiem
@Horkheimer:

Ja jestem optymistą. Mam "swój świat", dużo siedzę w książkach, pracuję naukowo i przeglądam sobie jakieś starodruki, badam pewne rzeczy. Spotykam się ze znajomymi, chodzę do parku karmić gołębie i wiewiórki, kupuję sobie jakieś smakołyki na wieczór, gawędzę sobie z moją różową przy herbacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Aaa... to spoko. Nie ma problemu zatem. Zapomniałem dodać, że niektórzy żyją w ewidentnej bajce lub uporczywie odganiają
@arsze_nick: No #!$%@? nie, świecenie dupą na insta jako życiowy priorytet, odmóżdżające tiktoki, nos w ekranach, wygodnictwo, zdegenerowana muzyka, im większy debil tym większy idol, zero autorytetów, kompletnie wyidealizowany świat, patogale i patostreamy jako główna rozrywka, traktowanie drugiego człowieka przez pryzmat wiekszej liczby lajków i osobistych korzyści. Kompletnie zdegenerowane gówno bez żadnego życiowego doświadczenia, za to uważające się za najlepszych i wszechwiedzących.

Co lepsze sam mam 'tylko' 30 lat, ale śmiało
Piękne życie emeryta, sam troche tak żyje tylko ostatnio za dużo wykopu


@skunior: No to tak, jak ja... Niestety z tym uzależnieniem sobie poradzić nie mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale też mam dystans i do Wykopu. Czasem się naprawdę dziwię, że niektórzy tak serio podchodzą do głupich wojenek na jakimś portalu internetowym xDD Obrażają się, blokują, wyzywają, bo ktoś skrytykował partię X albo pochwalił partię Y.
@Horkheimer: @eeehhh @workwork @programista15cm ciężko jest się tak zupełnie odizolować od szamba. Przykład: zupełnie nie oglądam telewizji, stronię od stron niusowych, szukam tylko informacji na konkretne bieżące tematy jeśli jakoś mnie zainteresuje gdy coś wypłynie na mirko (które niestety jest moim oknem na świat z racji tego, że jest po polsku (nie, nie chodzi o barierę językową, tylko kontekst) i ma czarnolisto). Na moim czarno jest jakieś 50 tagów, w tym
Od stycznie atmosfera robi się coraz bardziej gęsta, a zobaczysz co będzie jeśli załamie się front na Ukrainie. Oby nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS: za kilka momentow bedzie nowy pakiet pomocy i fala narracji jakoby szala sie przechylala na strone ukrainy - to jest element wojny i to jest kontrolowane w 100% przez USA.

Wszyscy skłóceni, sfrustrowani


@eeehhh: tylko w mediach + warcholy, statysci.

w
świecenie dupą na insta jako życiowy priorytet, odmóżdżające tiktoki, nos w ekranach, wygodnictwo, zdegenerowana muzyka, im większy debil tym większy idol, zero autorytetów, kompletnie wyidealizowany świat, patogale i patostreamy jako główna rozrywka, traktowanie drugiego człowieka przez pryzmat wiekszej liczby lajków i osobistych korzyśc


@eeehhh: w takim towarzystwie sie obracasz, chciales sie pozalic?
Kiedys bylo lepiej?
@programista15cm:

szczerze to mi sie juz nie chce dalej komentowac twoich PRZEKONAN.


To zamknij przerwę oralno-analną, skrajny arogancie, projekcyjny mistrzu cherry pickingu który na wszystko ma DANE.