Wpis z mikrobloga

Po co Stanowski zaprasza tego Pereirę? Jedynym usprawiedliwieniem byłoby to, że robi to w celu jego ostatecznego ośmieszenia. Ta kreatura jest odpowiedzialna za wprowadzanie białoruskich standardów do mediów publicznych (nie obrażając Białorusi) i powinna zniknąc na zawsze z życia publicznego. Podejrzewam, że nawet w PISie wiele osób się go wstydzi. Jeśli zakolak nie dojedzie tego klauna jak należy to zrobią to ludzie w komentarzach.

PS, thx wykop za nazywanie mnie pisowcem w tamtym tygodniu, bo ośmieliłem się bronić pomysłu CPK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tvpis #bekazpisu #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #polska #kanalzero
aei9077 - Po co Stanowski zaprasza tego Pereirę? Jedynym usprawiedliwieniem byłoby to...

źródło: comment_ZM6wtszRSRm2C1x4m92Nsz61GR37CluH

Pobierz
  • 10
@aei9077: chodzi pewnie o reklame republiki. Bedzie smiesznie, dziwnie, a na bank kontrowersyjnie, moze pare osob wiecej zacznie ogladac republike
Ten czlowiek powinien wyladowac na smietniku historii, a stanowski go wyciaga.
Teraz myślisz że #tvpo będzie mniej reżimowa?


@Matpiotr: Krytykuję również stronnicze materiały w nowej TVP (np. wczorajsza wpadka z sondażem) za co zresztą bywam wyzywany na wykopie od pisowców. Teraz jak widać zostałem jeszcze POwcem, miło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe kiedy ludzie zrozumieją, że krytyka PISu nie wyklucza krytyki Tuska i odwrotnie? Dla niektórych tutaj jeśli ośmielisz się skrytykować Tuska to automatycznie wybielasz grzechy PIS (lub
@aei9077: A ja chętnie się dowiem jakie były jego motywy i jak to wszystko działało od środka. Czy robili to tylko i wyłącznie dla pieniędzy, czy może dla chorych idei.
NIe wiem co mogłoby się stać, by wyszedł na tym wywiadzie dobrze.
A ja chętnie się dowiem jakie były jego motywy i jak to wszystko działało od środka. Czy robili to tylko i wyłącznie dla pieniędzy, czy może dla chorych idei.

NIe wiem co mogłoby się stać, by wyszedł na tym wywiadzie dobrze.


@wedrowycz: Być może najlepszym sposobem na skompromitowanie Pereiry jest po prostu pozwolić mu mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no to w takim razie Stanowski zaprasza Pereire, bo jest pisowcem


@Matpiotr: Mazurek zaprosił Żukowską bo jest lewakiem, Stanowski dał program Mellerowi bo jest kodziarzem z TVN itd...