Wpis z mikrobloga

@typeczek: no ogólnie nie wygląda źle ale wiadomo jak to jest w tych czasach, od wahadłowych wymaga się czegoś więcej imo szkoda, że nie zdecydował się na to wypożyczenie do milanu czy tam innej romy na tą połowe sezonu
@red7000
Grałem w piłkę na dość wysokim poziomie.
To naprawdę widać, ta jego mowa ciała mówi - proszę nie podawajcie mi. Zawodnicy mu nie ufają i wolą podać do gorzej ustawionego zawodnika niż do Kuby.

Ja mu naprawdę kibicuję. Cieszę się, że Polak gra w takim klubie przy takim trenerze... Ale szkoda, że nie ma większej pewności siebie.
@niecierpiecebuli2 Jest mniej aktywny, ale wykonuje swoją robotę. Trzeba patrzeć na system. Ben White ma po drugiej stronie identyczne statsy stricte defensywne (pojedynki) i zwykle nieco gorsze ofensywne, a jest podstawowym zawodnikiem. Dzielą bardzo podobne heat mapy. Arsenal nie jest nastawiony na udział bocznych obrońców w akcjach, jak nie ma Zinchenko, ale to kompletnie inny piłkarz od pozostałych.

Z LFC Kiwior miał bardzo dobry mecz - nie wstrzymywał akcji, grą bez piłki
@niecierpiecebuli2: skąd wziąłeś to, że to był jego trzeci kontakt z piłką, jak przez całą połowę miał 30 kontaktów z piłką?
Nawet w ofensywie też coś dorzucił chociaż to typowy obrońca.
Wiadomo, że zinchenko w ofensywie wygląda lepiej, ale on jest lepiej zgrany i oprócz lewej obrony może grać też w lewej pomocy.

I co to za argument, że grałeś w piłkę na dość wysokim poziomie?
Polska myśl szkoleniowa w 2-3
@Nie4tzsche4 skąd masz statystyki?
On miał do 60min tyle podań co GK, który dzisiaj mógłby powiesić ręcznik i iść do domu.

Ja nie mówię, że to jest słaby mecz. Jasne, że jak się ogrywa zespół 4:0 w 1 połowie to każdy gra poprawnie.

Chodzi o mowę jego ciała, a także zaufanie innych piłkarzy do Kuby. Nie ufają mu, nie podają chyba że jest na krystalicznie bezpiecznej i czystej pozycji, bez żadnego przeciwnika
@niecierpiecebuli2:
80 minuta meczu.
Ale twoim zdaniem w trzydziestej minucie miał trzeci kontakt z piłką?

I mnie wyzywasz od cwela XD co za typ.
Wiesz co Cię łączy z piłkarzami z Afryki albo z Ameryki południowej oprócz tego, że tak jak ty grali w piłkę?
Zbliżone IQ i poziom wiedzy, chociaż oni pewnie mają wyższe.
Nie4tzsche4 - @niecierpiecebuli2: 
80 minuta meczu. 
Ale twoim zdaniem w trzydziestej...

źródło: 1000059976

Pobierz
@niecierpiecebuli2: co za typ XDDD
Mecz skończył z 62 kontaktami z piłką, po pierwszej połowie miał 30 kontaktów.
Na screenie masz 54 kontakty w 80 minucie.
Czego ty człowieku nie rozumiesz? XD

To, że czytać nie potrafisz to nie jest moja wina. Jakbyś miał trochę honoru to byś się przyznał do błędu i przeprosił za nazwanie mnie cwelem. No ale czego można oczekiwać od chłopaczka, który pokopał piłkę w jakiejś 4