Wpis z mikrobloga

35zl, sporo jak na pseudohurtowy zakup.


@Issac: zwykly ze sklepu interentowego pewnej francuskiej (nienznaej w polsce) marki, moze faktycznie powinienem sie ubiegac o rabat, ale one juz sa w zasadzie rabatowane, w wielopakach, a czesc w losowych paczkach (losowe grafiki z puli).

20lat temu(!), kupilem 5x par bokserek za 50zl I do tej pory mam kazde znich. (Oczywiscie nie sa to jedyne bokserki)

@Issac ja tez, dlatego wlasnie zamierzam
  • Odpowiedz
para spodni dla Ciebie to też dwie sztuki ?


@Issac: Tak. A ty jak prosisz jedne spodnie to dostajesz jedną nogawkę czy komplet? Dodawanie tej "pary" w przypadku pojedynczych produktów nie ma sensu logicznego. Mnie tego jeszcze w podstawówce uczyli.
  • Odpowiedz
  • 0
@Arkadian uzywanie para okularów też jest nielogiczne ? Istnieje przecież okular.
Uzywanie ma zarys historyczny, nie jest bledem dodawanie pary przed tymi wyrazami.
Sa rozni nauczyciele, nie zawsze mają rację.
  • Odpowiedz
@programista15cm nie rozumiem logiki. W sensie bardziej byłem w stanie zrozumieć zamówienie 44 par bokserek, i zmianę 3x dziennie, bo treningi itp i też bym umyty w szatni nie zakładał majtek które miałem cały dzień na dupie, ale prania co 3 tygodnie nie jestem w stanie przyjąć.
1. Jestem w domu mam pralkę. Bez dyskusji. Nie kupuje tych publicznych pralni.
2. Jak już nie mam pralki bo wynajmuje rbnb na końcu
  • Odpowiedz