Wpis z mikrobloga

Badanie nastrojów na tagu
#famemma
majonez-grochen-troll - Badanie nastrojów na tagu
#famemma

źródło: f9d0eb0473306862b9f0e4e93a0a30d74488e678aeb4fe283b1c9216d94b616f

Pobierz

Twój stosunek do Natana

  • Przed galą szanowałem, nadal szanuję 33.7% (121)
  • Przed galą szanowałem, teraz jest mi obojętny 19.8% (71)
  • Przed galą szanowałem, teraz szkaluję 7.8% (28)
  • Przed galą był mi obojętny, teraz szanuję 0.8% (3)
  • Przed galą był mi obojętny, nadal jest mi obojętny 12.5% (45)
  • Przed galą był mi obojętny, teraz szkaluję 6.4% (23)
  • Przed galą szkalowałem, teraz szanuję 0% (0)
  • Przed galą szkalowałem, teraz jest mi obojętny 0.6% (2)
  • Przed galą szkalowałem, nadal szkaluję 9.7% (35)
  • Nie wiem 8.6% (31)

Oddanych głosów: 359

  • 6
  • Odpowiedz
@majonez-grochen-troll: nie ma wytłumaczenia przy takich gabarytach na przegraną z chłopem, który miał jedną rękę. Fajnie dymił, dobrze to robił, ale teraz musiałby podpuścić i znokautować chyba normana pałkę, żeby karta się odwróciła. Natomiast nie szkaluję. Obojętność jest dobra.
  • Odpowiedz
@majonez-grochen-troll: Mnie zaczął #!$%@?ć, bo już sam sobie przeczy w przeciągu kilku minut. Najpierw gada, że walczy tylko w boksie, bo ma kontuzje kolana, a teraz, że on chciał w MMA i tam by wygrał. Albo najpierw mówi, że szanuje normalnie pracujących ludzi, a za chwilę wyzywa ich od petów. Do tego zawalił mi kupon na kilka tysięcy.
  • Odpowiedz
@majonez-grochen-troll: jak dla mnie to na ostatniej walce pokazal jak bardzo ma was wszystkich w #!$%@?. on nie chce w ogole walczyc, czeka tylko na cios taki zeby polecial na deski i nie musial dalej walczyc i zgarnie pieniazki i sru na kolejna gale.

jakby tak #!$%@? te swoje wypociny ale jednoczesnie pokazywal cos w oktagonie to spoko, niech to robi, ale za to dojenie wszystkich na hajs to juz #!$%@?
  • Odpowiedz