Wpis z mikrobloga

Bawi mnie pewna sytuacja, mająca miejsce dziesiątego każdego miesiąca na facebookowych relacjach. Praktycznie nikt nic tam nie wstawia, ale czekajcie, czekajcie, wszystko to zmienia się w dzień wypłat xD Nagle każdy kluby, kręgle, bary, wypady do innych miast itp. Absolutnie nie mówię, że to coś złego. Dostałeś zastrzyk gotówki, wydajesz, okej. Niby nie moja sprawa, jednak jest to wstawione na portal społecznościowy, więc też niby mogę to skomentować. Zauważyłem, że najczęściej tak robią osoby, które później dwa tygodnie przed kolejną wypłatą nie mają prawie pieniędzy. O co w tym chodzi? Jakiś małpi rozum się budzi, by wydać na głupoty "x" kasy? Za tydzień będzie już mniej tych relacji, bo zapiszczy bieda, a za dwa tygodnie pozostanie tylko siedzenie na dupie i żarcie pasztetowej.

Dosłownie z tydzień temu się widziałem z dwoma takimi agentami. Poszliśmy się przejść to nawet na piwo nie mieli, a teraz wstawiają najwięcej zdjęć z miejsc, gdzie parę stów to idzie lekką ręką w ciągu wieczora xD Sam nie zarabiam jakoś dużo, ale potrafiłem pożyczyć hajs takim osobom, bo nawet na zakupy nie miały, lecz po wypłacie znów pojawiało się #!$%@? pieniędzy na głupoty, a później: "sorry, nie mam w tym miesiącu jak oddać". Z czasem ściągnąłem zaległości i powiedziałem sobie, że #!$%@?. Jak barany nie potrafią zarządzać kasą, to będą przymierać z głodu, tyle. Niby od paru miesięcy mam spokój, jednak i tak widząc te relacje bierze mnie na śmiech połączony ze złością, bo wiem, że część z tych ludzi teraz przyssało się do kogoś innego i pasożytują na dobroci ¯\(ツ)/¯

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
bezprzypau - Bawi mnie pewna sytuacja, mająca miejsce dziesiątego każdego miesiąca na...

źródło: istockphoto-977418884-612x612

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@bezprzypau " zastaw sie a postaw sie". Najczesciej "bogato zyja" wlasnie ci najbiedniejsi, socjale pozwalaja wykreować swiat w jakim by chcieli zyć ale to tylko chwilowe i złudne :)
  • Odpowiedz
@bezprzypau: biedaki umyslowe tak robia, albo osoby szukajace atencji. Osoby które mają kase i nie szukaja atencji maja wyje^ane w pokazywaniu swiatu co robia i jak drogie to bylo XDDD
  • Odpowiedz