Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
mam 17 lat i cierpię na wrodzoną niedoczynność tarczycy . Z tego powodu gdzieś w wieku 16 lat zaczeły się poważne problemy . brak popędu seksualnego, minimalny wytrysk, czasem nawet problem z erekcją . Po kilku miesiącach pomyślałem że trzeba coś z tym zrobić żeby samemu sobie pomóc i walczyć z tym . wiedziałem co jest przyczyną moich problemów, postanowiłem jeść rzeczy które pomagają na problemy z potencją . Zacząłem jeść duże ilości imbiru (min.15 gram suszonego imbiru lub 2 korzenie dziennie) od czasu do czasu również gałka muszkatołowa w niedużych ilościach, było to obrzydliwe ale przecież trzeba było to zjeść żeby sobie pomóc, wypicie naraz takiej mieszanki potrafiło aż spowodować szybkie bicie serca ale miałem motywacje . Wkońcu przyzwyczajałem się do coraz większych ilości imbiru (30 g dziennie)

dzisiaj mijają 2 miesiące od tych zmian . Mam dużo lepsze wyniki, zwiększony testosteron . Duży popęd seksualny taki do jakiego właśnie zmierzałem, zero problemów z erekcją, czasem nawet ją osiągam bez jakiegoś specjalnie dużego podniecenia . Mam lepsze wytryski (wcześniej ok 1g dzisiaj po 3/4g) . Mam jeszcze jakieś drobne problemy seksualne (opóźniony wytrysk) ale to niekoniecznie mi przeszkadza i to jest nic w porównaniu co było wcześniej . Mam w końcu normalny popęd, w 5 sekund staje mi na widok płci przeciwnej, mam zawsze erekcje w nocy i z rana, szczerze teraz nigdy nie widzę żebym jej nie miał . oprócz seksualności dużo rzeczy się zmieniło . w ciągu dnia jest więcej energii, mam większy apetyt, lepsze krążenie i lepiej się czuje . Polecam jedzenie imbiru i zmiane stylu życia każdemu kto ma za niski poziom testosteronu i problemy z erekcją z tego powodu . pozdro #erekcja #anonimowemirkowyznania



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim