Wpis z mikrobloga

Ktoś ma jakieś doświadczenia albo orientuje się ile tak +/- można urwać z ceny katalogowej w Giancie? Wiem że to zależy od sklepu ale chciałbym wiedzieć na ile mniej więcej można liczyć.

Chodzi o nowy model za trochę ponad 22 k. Nie ukrywam że w tym roku chyba trochę polecieli z ceną i nie jest już tak rozsądnie jak to miał w zwyczaju Giant więc może pole do negocjacji większe.

Z drugiej strony chętnie poczekałbym jeszcze jeden sezon i kupił go po nim z jakimś duuużym rabatem ale nie wiem jak będzie wtedy z dostępnością. Co do wielkich promek to raczej nie widziałem Giantów z takimi obniżkami jak na włoskie szosy od Freiheita na Pepperze.

#szosa
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Poemat: z ciekawości: jaki mają w tym biznes żeby dać większy rabat w przypadku leasingu? Myślałem że najwięcej ugrać można jak płaci się od razu całość.
  • Odpowiedz
@holy_basil: Wczoraj oglądałem ale w innym celu jak twój jednak myślę, że koleś dobrze opisuje jak pracuje branża i w jakich sklepach coś można urwać.

Dla przykładu jak sklep ma kilkadziesiąt markowych modeli to pewnie coś zejdą z ceny ale jak dwie czy pięć sztuk to nie bo i tak się klient trafi.
4x80 - @holy_basil:  Wczoraj oglądałem ale w innym celu jak twój jednak myślę, że kol...
  • Odpowiedz
@holy_basil: to nie wygląda na mocną pozycję do negocjacji ;] poszukaj kogoś w rodzinie, albo po znajomych, może nawet tutaj. wybierzcie trzy-cztery i ugrajcie na nich trochę :)
  • Odpowiedz