Wpis z mikrobloga

miałem zamówić coś na allegro, ale poszperałem chwilę w google i wychodzi że lepiej zamówić na innej stronie i odebrać w sklepie oszczędzając jakieś 30%
nie wiem po co ten smart skoro i tak przesyłkę doliczają do cen produktów ()

a licytacje allegro to już kompletna padaka, ludzi biją się o rzeczy bez gwarancji za 90% ceny sklepowej,
gdzie tu sens? kiedyś na licytacjach można było coś wycebulić, teraz to lepiej czekać na wyprzedaże w sklepach
#allegro #zakupy #cebuladeals
  • 6
@fhgd ale kiedyś miałeś powiedzmy 100 osób, które polowało na okazje, a teraz masz 1000 czy 5000. Nie masz o tyle więcej tanich aukcji
@fhgd: dziękujemy za Twoją opinię. Nadal jednak jesteśmy pierwszym wyborem klientów. Kupujący wiedzą, że znajdą u nas szeroki asortyment i atrakcyjne ceny, a przede wszystkim zapewniamy bezpieczeństwo transakcji.
lepiej zamówić na innej stronie i odebrać w sklepie oszczędzając jakieś 30%


@fhgd: mało już jest takich, najgorsze jest to że sprzedawcy sami nie zachęcają, bo cena poza allegro taka sama.
Samo allegro zazwyczaj ma ceny niższe bo tam się sprzedawcy wzajemnie zarzynają.

licytacje allegro to już kompletna padaka, ludzi biją się o rzeczy bez gwarancji za 90% ceny sklepowej,

gdzie tu sens?


@fhgd: o tak, też to zauważyłem, głupi
@fhgd ludzie wybierają allegro bo mają dostawę do domu i nie muszą szukać w różnych sklepach. Wpisują i jest wszystko bez wychodzenia z domu. Wybierają najtańszą cenę a potem dobierają śmieci żeby nie płacić za przesyłkę. Koszty przesyłki pokrywają sprzedawcy więc cebe muszą podnieść. Do tego prowizja allegro. Allegro wykorzystało psychologię żeby ściągnąć klientów. Przerzucili koszty na sprzedawców. Podpisali umowy na tanie dostarczanie. Hurtowo wychodzi taniej niż po jednej paczce. Chinczycy robią