Wpis z mikrobloga

Nie głosowałam na Hołownię, ale tak mi ten gość imponuje ostatnio. Te jego konferencje prasowe jako marszalka sejmu i odpowiedzi na pytania dziennikarzy, pokazują że jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Ogromna wiedza ogólna, elokwentny, inteligentny, potrafi ripostować z humorem i nie boi się dyskutować.
Tacy powinni być politycy.

#sejm #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
widać że


@Wasky: widać co najwyżej że powinien udać się do lekarza specjalisty, a nie sprawować jeden z najważniejszych urzędów w państwie
  • Odpowiedz
@elperson: oho pisokonfederata dał argument o zaglądaniu do dupy. Wy coś za bardzo interesujecie się cudzymi dupami, to jest niezdrowe. Idź lepiej pooglądaj magicala, bo widocznie podoba ci się ten chłopak. Albo jakieś mma i spoconych facetów. Nie musisz się wstydzić swojej ukrytej tożsamości,
  • Odpowiedz
@elperson: Bardzo dobrze. Wolałbym jednak żeby w tym kraju nie tylko lewusy potrafiły dostrzec że marszałek dobrze pełni swoją rolę, a że rzuci czasem luźniejszym tekstem to nic złego, bo nie łamie tym żadnego prawa ani nie odbiera powagi Sejmowi (wszak robi to w sytuacjach w których ów Sejm przez pewnych posłów bardziej cyrk zaczyna przzypominać).

To że przez poglądy polityczne nie umiesz trzeźwo oceniać sytuacji jest problemem jedynie twoim i
  • Odpowiedz
spoconych facetów.


@Wasky: wiadomo, wg. was każdy jest gejem, a płeć to społeczny konstrukt. Idź może przeprowadź badania kontrolne jakiemuś koledze domorosły proktologu

problemem jedynie twoim


nie kolego, publiczne załamania nerwowe jakie prezentuje nam marszałek sejmu to nie jest mój prywatny problem
  • Odpowiedz
wiadomo, wg. was każdy jest gejem, a płeć to społeczny konstrukt. Idź może przeprowadź badania kontrolne jakiemuś koledze domorosły proktologu


@elperson: Dużo osób walczących i wyzywających innych o innej orientacji, z prawackimi poglądami okazywali się kryptogejami. Więc śmiało, nie musisz się ukrawać i zaglądać innym w tyłki pod pretekstem "walki", Możesz się śmiało odkryć. https://wykop.pl/link/5832419/jozsef-szajer-to-klasyka-dlaczego-kolejny-homofob-okazal-sie-gejem

hipokryci z bogiem na ustach są z tego znani.
  • Odpowiedz
@elperson: no już się uspokój, weź głęboki oddech i pooglądaj patusów z famemma i megicala. Zrobi ci się lepiej. Nie musisz się już wstydzić.
  • Odpowiedz