Wpis z mikrobloga

@Jarusek wysiew nasion do rozsady? Ja się gówno na rolnictwie znam, ale widzę że Ty jesteś większym znawcom xd

"Gej rolnik" to nawiązanie do kolegi geja, czyli takiego co nie istnieje. Już widzę że masz kumpli rolników xddd

Jedyne co potrafisz robić to innych wyzywać od przygłupów inteligencję mądry? Podnieca cie to? Lubisz dominować? Twoim argumentem jest tylko to że ktoś głupi?
  • 0
wysiew nasion do rozsady?

@mocarny_knur: w POLU? w POLU? XD XD XD

Ja się gówno na rolnictwie znam

@mocarny_knur: to jak się gówno znasz to zamknij ryj, bo wychodzisz na przygłupa jak ten oseł konfederacji hahaha

Jak na przygłupowatego konfederatę przystało musisz wcisnąć wątek gejowski, seksualny. Jak jesteś taki niedoruchany i ciągle ci geje/seks w głowie to umów się z jakimś kolegą na seks, spuść z krzyża, spełnij swoje seksualne
@Jarusek

W szklarniach a nie w polu. No ale to taka ostatnia różnica. Ale chętnie posłucham więcej o twoich kolegach rolnikach, czym się zajmują. Bo na pewno masz takich kolegow

weź przeczytaj to co napisałeś, o spuszczaniu się, ruchaniu xdddd kto ma tu jakieś fantazje

Ja piję do tego że podnieca cie dominacja, a nie żeś gej.
@Jarusek: ogólnie o ile warunki pogodowe pozwalają to można już siać azot na oziminy. W styczniu ludzie orali i siali jak było sucho w miarę. Nie jest to powszechne zjawisko ale część rolników już pracuje