Wpis z mikrobloga

@tr488u3984fkmv: Przyszłość, Paryż, handel wspomnieniami i amnezja protagonistki. Ogólnie fabuła trochę blackmirrorowa, nie była wybitna, choć sam klimat brudnego futurystycznego Paryża, i dość ciekawe podeście do walki inspirowane batmanem, w którym to dało się robić swoje kombosy, jak i z tego co pamiętam, walka była w rytm muzyki oddawało.
@vulcanitu: Może i tak, ale zobacz jakie tytuły wyszły w 2013 roku. Przecież to był jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) rok jeżeli chodzi o premiery gierek gta 5, bioshock, bf4, dmc, ac:bf, sprintel cell, the last, cod ghost, dead space 3, pay day 2, gow wstąpienie i w #!$%@? więcej. Wydaje mi się że to miało kolosalny wpływ na słabą sprzedaż gierki, było to nowe IP więc zaginęło wśród
@Lord_Mefisto: Nom, wtedy to były bardzo gorące czasy dla gier. Przez to takie Binary Domain od twórców serii Yakuza, co zostało wydane mniej więcej wtedy kiedy Mass Effect 3, też przeszło bez echa i sprzedała się bardzo źle, a ta gra to prawdziwe złoto.
@ChochlikLucek: O ile sam tytuł kojarzę, tak kompletnie mnie ominął. Cena na ps3 akceptowalna więc chętnie sprawdzę ten tytuł. Konkurencja była mocna więc twórcy dwoili się i troili. E3 to było potężne wydarzenie gdzie każdy deweloper chciał być. Dziś jak widziałem porównanie suicide squad, z batmanem arkham knight to tylko uśmiechnąłem się pod nosem. Choć nie ma co tylko narzekać, dziś też wychodzą dobre gierki, tak w roku nie ma co
@Lord_Mefisto: Można też na PC. Na allegro klucz do Steam to można dostać za psi grosz, tylko na PC trzeba zainstalować fixa żeby myszka lepiej działała. A i wydajność na współczesnym PC zapewne lepsza niż na starej konsoli.

Ta gra jest tak piękna i bombastyczna, że nie mam pojęcia jakim cudem XBOXy 360 i PS3 przy FPS jaki osiągały z tą grą od niej nie wybuchały.
@ChochlikLucek: Lubię pudełka i konsole, oprawa jak i fps-y nie są dla mnie najważniejsze ;) Mam kompa z 3060ti i kiedyś chwilę na nim pograłem tylko w cs:go, bf bc2 i bf3 (wszystko online). Ogrywanie gier fabularnych na konsoli sprawia mi większą przyjemność.